Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bu kripto para, gerçek parayla desteklenecek

A alibertay Konu Sahibi
3 yıl (202 mesaj)
 
Geçtiğimiz günlerde, Lihtenştayn‘da hizmet veren Union Bank AG, kendi kripto parasını oluşturacağını duyurdu.
 
Bu yıl dağıtılmış defter teknolojisiyle yakından ilgilenmeye başlayan Union Bank, bu alandaki çalışmalarını hızlandırdı. Söz konusu banka, "Union Bank Ödeme Koini" (UBPC) adlı bir kripto para üreteceğini açıkladı.
 
Union Bank tarafından yapılan açıklamada, bankanın tamamiyle bir Blockchain yatırım bankası haline gelmesi amaçlandığı söylendi.
 
Üretilecek olan UBPC'nin (Union Bank Ödeme Koini) İsviçre Frangı ile destekleneceği ve bu şekilde söz konusu dijital para biriminin daha istikrarlı bir yol izlemesinin amaçlandığı açıklandı.
 
Bankanın yönetim kurulu başkanı olan Mohammad Hans Dastmaltchi: "Amacımız dünyanın ilk Blockchain yatırım bankası olmak. Bu sayede verimliliğimizi artırmayı, maliyet tabanını düşürmeyi, müşterilerimiz ve aracılarımız için yeni gelir fırsatları yaratmaya yardımcı olan somut çözümler sunmayı hedefliyoruz." dedi.
 
Dastmaltchi:"İtibari parayla desteklenecek olan Union Bank Ödeme Koini, uluslararası ticarete ve sınır-ötesi işlemlere olan yaklaşımı değiştirebilir." dedi.
 
Union Bank, aynı zamanda İsviçre merkezli bir Blockchain danışmanlık şirketi olan Verum Capital ile ortaklık halinde. 

 Haberi Portalda Gör


Y Yilsev
3 yıl (520 mesaj)
Lihtenştayn ya da tam adı ile Lihtenştayn Prensliği, Orta Avrupa'da prenslik. 160 km²'lik yüzölçümüyle dünyanın en küçük ülkelerinden biridir. İsviçre ve Avusturya arasında yer alır. Vikipedi
Başkent: Vaduz
Alan: 160 km²
Nüfus: 37.666 (2016)

B Berk Altunkılıç
3 yıl (73 mesaj)
bir bu eksikti zaten, sürekli para birimi yaratılsın.
O OverClocK1ng
3 yıl (11228 mesaj)
İyi de zaten USDT, yani USD Tether de gerçek parayla destekleniyor. Ve bu paraya karşı karalama kampanyası başlattılar. Tether de her bir USDT karşılığında bankada 1 Dolar tuttuğunu ispatladı ve gerçekten de tutuyorlar.
1 USDT = 1 USD.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 25 Ağustos 2018; 6:3:46 >


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.