Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
161
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bu hafta Cevizkabuğu'da !!

Y yarimpower Konu Sahibi
15 yıl (552 mesaj)
HASTA HAKLARI

TÜRKİYE’DE “İNSAN HAKLARI” TARTIŞMALARI ARASINDA GÖZDEN KAÇIRILAN “HASTA HAKLARI” NE DURUMDA?

BİR TÜKETİCİ OLARAK HASTANELERE GİTTĞİMİZDE HANGİ HAKLARA SAHİP OLDUĞUMUZU BİLİYOR MUYUZ?.. HEM SOSYAL HEM DE BİREYSEL HASTA HAKLARI NELERDİR? HASTA VE HASTA YAKINLARI, SAĞLIK KURULUŞLARINDA NELERLE KARŞILAŞIYORLAR?.. HASTA- DOKTOR İLİŞKİLERİ TÜRKİYE’DE İSTENİLEN DÜZEYDE Mİ?

sinanoğlu.net arkadaşım açar diye bekledim.O açmayınca bilgilendirmek istedim..

İyi seyirler..
L Luc Skywalker
15 yıl (976 mesaj)
hocam bizi bozar şimdi bu saatte hulki falan... zaten yorgun argın işten gelmişiz..biraz geyiğe ihtiyacımız var..şimdi bu konu ağır gelir yani..
U umut976
15 yıl (458 mesaj)
doktor hakları da var unutmayın....
D drak
15 yıl (609 mesaj)
kanaltürk ve eurotürk'ü internetten seyretmek istiyoruz bu kanallar bulunduğum ilde izlenemiyor çanağımızda yok nitekim cevizkabuğunu seyeredemiyoruz bu kanalların internetten yayın yapmaları bu kadar mı zor
S sinanoglu.net
15 yıl (10 mesaj)
Aslında biraz geç geldim, dışarıdaydım hem o yüzden hemde hasta, doktor ilişkisi ve hakları önemsiz diye söylemiyorum ama onlardan çok daha önemli mevzular var ülkemizde. Sağlık konusu çok kötü durumda ama bağımsızlığımıza ağır darbeler indirilen şu günlerde benim için ilk sırada yer almıyor. Özellikle şu kötü günleri atlattıktan sonra Abd uşaklarını şu ülkeden biraz uzaklaştırabilirsek Milli Eğitim ve Sağlığın en önemli iki sorunumuz olduğunu da kabul ediyorum. Cevizkabuğu gündemden uzaklaşıp başka büyük bir soruna el atabilir fakat kişisel olarak en büyük sorun bence bağımsızlığımızın kaybettirilme çalışmalarıdır. Hepimizin bu konu üzerine yoğunlaşmamız gerektiğini düşünüyorum. Hükümetin sağlık üzerindeki yanlış uygulamaları, baskıları (yabancı doktorlar vs.) irdeleyip bu konuda fikir üretmeyi (çok siyasi olacaktır onu chp yapsın) ise tercih etmiyorum. Her zaman dediğim gibi önce 'Bağımsızlık' ve tehlikeli düşmanlar... Yine de konuya küçük bir katkı sağlamak adına;

< Resime gitmek için tıklayın >

http://www.youtube.com/watch?v=3WjH_hEOF30

Hastahanelerdeki 'hasta hakları temsilcileri'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanoglu.net -- 9 Aralık 2006; 2:24:37 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.