Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
BTC 200 BİN DOLARI GÖRECEK

S sorunluadam999 Konu Sahibi
2 ay (207 mesaj)
Sonunda gözlemlerimi ve aşırı spekülatif durumları incelemeyi bitirdim. Günlerdir üzerinde çalışıyorum ve vardığım sonuç bu oldu. BTC'nin 200.000 doları 18-24 ay aralığında göreceğini hesap ettim. Ben bugüne kadar BTC konusunda hiç yanılmadım. 29.000 doları gördüğünde de "ÇİN ETKİSİ" dediğim somut açıklamamı yapmış ve bu durumun nedenini anlatmıştım. O zaman da demiştim ki: " BTC eski formuna tekrar kavuşacak." Kavuştu da bugünlerde. Kaldı ki ben bu açıklamayı yaparken "Kripto para balonu patladı" diyorlardı. Hayır patlamadı, patlamayacak. Kripto para geleceğin parasıdır ve ona yatırım yapan daima kazanacaktır. Evet biraz sürecek ama ülkeler de bu sisteme geçeceklerdir. Ama unutmayın! Öncüler, çok kazananlar olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorunluadam999 -- 15 Kasım 2021; 1:50:5 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: GaMeRR119T TechVET
geçen ay (1144 mesaj)
Dediğin rakamları 3-4 aya görecek. Ben de onu söyleyeyim.
L LordMurat55
geçen ay (1845 mesaj)
200k olacağını hatta geçeceğini düşünüyorum ama önemli olan çıkış stratejinizi iyi belirleyin Aralık son haftalarında dikkat etmek lazım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S sorunluadam999 Konu Sahibi
geçen ay (207 mesaj)
Ben o kadar kısa süreceğini düşünmüyorum. Bunun nedeni ise ABD karşıtı ülkelerin, kripto para kullanımını azaltmayı ABD'ye uygulanabilecek bir yaptırım olarak görmelerindendir. Bunu eninde sonunda ABD'ye karşı kullanıyorlar ve bu sayede BTC ve diğer kripto paralar değer kaybediyorlar. Buna en iyi örnek Çin'in kısıtlamasıdır. Hani o zamanlar 29.000 dolara düşmüştü ve BTC balonu patladı diyorlardı. İran ve Rusya daha bu kartı çekmedi. Çekme ihtimali var ve BTC, ABD ne kadar risk altındaysa o kadar risk altında. Global açıdan bakmak lazım.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: GaMeRR119

Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @TechVET , @LordMurat55

T TechVET
geçen ay (1144 mesaj)
Şimdi uzun uzadıya konuşuruz ancak Çin'in kartları ile İran ve Rusya'nın kartları aynı değil. Hashrate'in çok büyük oranı Çin'deydi. Dolayısıyla orada doğacak bir kriz, marketi ciddi şekilde etkiliyordu. Geçmişte de öyle oldu ancak İran ancak kazıyor ve oradaki hashrate çok düşük. İran yasakladım dese, markete etkisi olmaz. Rusya için değil de Rus etkisindeki ülkeler kazıma olayına biraz soğuk bakmaya başladı. O pek etkilemedi açıkcası.

2017 Ağustos'dan beri kriptodayım. 2018 ayı döneminde, düşüş olur ve sonrasında haber gelirdi. Ben de acaba paralı haber kanallarına üye olmak gerekir mi diye düşünürdüm. 2020'den itibaren ciddi şekilde Teknik analize eğildim ve gördüm ki mevzu haber değil. Düşüşe veya yükselişe haber uyduruyorlar. 29K'ya düşüşte her ne kadar haberin etkili olduğunu düşünsek de, ortada Temel Analizi etkileyen bir durum vardı. Madencilerin cihazları kapaması ve hashrate'in düşmesi. Olası finansal gereksinimler için BTC satmaları ve bunu takip eden eski cüzdanlardan BTC çıkışı. Ayrıca altcoinlerin inanılmaz şişmesi ve marketin düzeltmeye ihtiyaç duyması. Üzerine çok konuşulur ancak kısaca bu şekilde özetliyeyim.

Bir de bu "balon patladıcılar" var. İnanılmaz şekilde cahil tayfa bu. Birkaç dinazor ve sistem yalakası ekonomistleri referans alıyorlar ve aynı akpli dayılar gibi "balon patladı" diye dolaşıyorlar. Piyasaların balonlaşması ile piyasanın ya da bir hissenin balon olması tamamen farklı şeyler. Balon patlar ve bir daha şişmez. BTC bir balon olsaydı, 2014'de bitmişti zaten. O tarihten bu yana defalarca şişti ve indi. Hayatlarında finans görmemiş ya da görse bile boşa görmüş kişiler bunlar. Forumda bolca var bu cahil tayfadan.
Bu mesajda bahsedilenler: @sorunluadam999
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.