Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Brawl Stars Oyuncakları

A axuhakan Konu Sahibi
2 ay (6 mesaj)
Herkese Merhaba, uzun yıllar oyun şirketinde cg artist olarak çalışmış, sonrasında üretim yapan kurumsal bir şirketin modelleme ve üretim sorumlusu olarak çalışmıştım. 3d yazıcılar, cnc lazer makinelerine oldukça hakim birisiyim. bu yüzden de hobilerim hep bu alanda olmuştur. son 1 senedir de Brawl stars figür oyuncaklarını yapmaktayım. Supercell ile bir kaç görüşme sonrasında, telif konusunda satış yapmadığım sürece hiçbir sıkıntı olmadığını, yaptığım figürleri de kendilerinin de merakla görmeyi beklediklerini söylediler. Bende arkama aldığım bu rüzgar ile yapıyorum. ara ara twitter ve reddit üzerinden onlarla da paylaşıyorum.

Yabancı forumlarda paylaşıyordum. Türk olduğumu görenler çok şaşırıyorlardı. aslında ilk başlarda biraz forumlarda paylaşmaktan çekiniyordum. milletin derdi başka benimki çok başka diye maalesef son 1 yıldır şehir değiştirdiğim ve kendi işimi açtığım için de işsizim :) haliyle bu hobiye daha çok vakit ayırdım. Biz her şeyi yaparız da Türkiye'de hobicilik malum sebeplerden pahalı. Geçim sıkıntısından insanların en son uğraşı bile olamayabiliyor. Ben de makinelerim boşa yatacağına, boyalarım, ham maddelerimin son kullanma tarihleri geçmemesi adına yapmaya başladım. iş olmayınca o malzemeleri kullanacak iş de olmayınca, boşa gideceklerine hobime gitsin dedim. Ben de bu hobimi sizlerle paylaşıyorum. peki neler yapıyorum, bu zamana kadar neler yaptım sizlere kısaca tanıtmak göstermek isterim. sosyal medyadan ufakta olsa bir destek görmek beni mutlu eder.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
_ _Calderon_
2 ay (3018 mesaj)
Seni tam goremedik biraz daha fotografini paylas.
A airship
geçen ay (62 mesaj)
Ayn.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: airship14


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.