Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
260
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Böyle Fiyat Ne Gördüm Ne Duydum - Sabah Gazetesi Haberi
R
10 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Merhaba,

Bugün internetten sabah gazetesine göz gezdirirken şöyle bir haber okudum (http://www.sabah.com.tr/teknoloji/2014/10/24/iphone-6-eskisini-getirene-indirimli )

Ben artık söyleyecek kelime bulamıyorum. Neymiş iPhone 6 kampanya dışında 4.400 TL'ye Samsung Note 4'te 4.200 TL'ye satılıyormuş.

Ayıptır, günahtır. Böyle haber mi olur, iyice insanları saf yerine koyuyorlar.

Söylenecek söz yok.E
10 yıl
Yüzbaşı

Kampanya harici kontratlı 4.440 liraya satılan iPhone 6'nın 16 GB modeline.
Kontratlı diyor hocam paket fiyatı da dahil edildiğinde fiyat doğru olabilir.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.
F
10 yıl
Yüzbaşı

Dediğiniz gibi olsa da sonuçta verdiklerinde de kontrat olucak ondan dedikleri kadar indirim sağlanacağını sanmıyorum ama 4400 lük ifade doğru olabilir ama diğeri bana göre yanlış ki zaten arkadaş kandırma üzerine kurulmuş haberden bahsetmiş ki haklı bu gazete ve bu şirketin diğer yayın organları gerçekten insanlık dışı hareket ediyorlar.
Bu mesajda bahsedilenler: @Emre.-.
R
10 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Merhaba,

Belki dediğiniz gibi Konuşma+SMS+İnternet paketleri ile o fiyatlara ulaşabilir toplam ücret ama , başlığa " Vodafone’un akıllı telefon değişim kampanyasıyla eski iPhone ya da Samsung telefonlarını getirenler kampanya dışı 4.440 liraya satılan iPhone 6’yı 1.800 liraya, 4.200 liraya satılan Samsung Note 4’ü 1.560 liraya varan indirimle alıyor." şeklinde bir yazı eklediğinizde insanlarda sanki bir kampanya varmış ve eğer bu telefonu kampanya dışında alırsanız bu fiyatlara alırsınız gibi bir algı var.

Sıkıntı burda...K
10 yıl
Yüzbaşı

Ee ne anladım ki ben bu işten? Eski telefonu vermeden kontratlı bir telefon almak istesek yine bu fiyata gelecek. Olan bizim telefona olacak :D< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.