Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme

J
JaCKiE_BrOwN
3 ay (872 mesaj)
23-24-25 Kasım’da 2 gece 3 gün konakladım. Çok küçük yaşlarımdan beri çeşme’de tatil yaptığım için bu oteli hep merak etmiştim. Yaz sezonunda gecelik 1000 lirayı bulan fiyatı oluyor ama şu sıralar 250-300 lira arası deniz manzaralı odaları var.

Odalar gerçekten büyük ve ferah. Yine büyükçe bir balkonu var. Ama hava soğuk olduğu için ben pek kullanamadım. 23’ü akşam geç saatte otele giriş yaptığım için o gece otelin barına inip sadece bir viski içerek odama çıkıp uyudum. Ertesi günü de NLP’ciler geldi otele. Eğitimleri varmış. Bu NLP’cilerden biri otoprarkta kiraladığım arabaya vurdu. İnip vurduğunu da görmüş ama direkt uzamış oradan. Neyseki otel yönetimi ve güvenlik personeli kameralardan aracın plakasını ve kaldığı odayı tespit etti. Daha önce pek çok kez araç kiraladım ama başıma ilk kez böyle bir kaza olayı geliyordu. Aracı kiraladığım adnan menderes havalimanı’ndaki enterprise ofisini aradım. Kazanın olduğu bölge otopark yani trafiğe kapalı alan olduğu için vuran kadının ehliyet, ruhsat ve trafik sigortasının fotokopilerini almam yeterliymiş. Neyseki fazla bir hasar yoktu. Bagaj kapağı 2 yerden içeri göçmüş ve sol arka stop biraz kırılmıştı.

Otel beklediğim gibi parasını hakeden bir otel değil. Yani yazın gecelik 1000 lira verilecek bir otel değil kesinlikle. Ön tarafında havuzu ve plajı var. Sabah kahvaltısı güzeldi, yok yok kahvaltıda ama kahvaltıda şunu farkettim, çalışanlar şu NLP’cilerin bitmek bilmeyen isteklerinden bezmiş gibilerdi. Otelin spa kullanımı müşterilerine sadece 15 lira. Ben hayatımda ilk defa Spa kulladım. Bu otelde bir daha kalır mıyım? Hayır kalmam. Kışın konferanslar, eğitimler vs düzenlendiği için sürekli açık bir otel. Çeşme’de otellerin %90’ı eylül sonu - ekim başı gibi kapanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 1 Aralık 2018; 21:24:10 >


J
JaCKiE_BrOwN
3 ay (872 mesaj)
güncellendi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


J
JaCKiE_BrOwN
2 ay (872 mesaj)
Otelin erken rezervasyon fırsatı açıldı. Kendi web sitesinden yapılan rezervasyonda tek kişi temmuz ayı için 6 gece 7 gün 6059 lira istiyor.

Etstur aynı tarihlere yine tek kişi bahçe manzaralı oda için 4815 lira, çift kişi için 5661 lira; deniz manzaralı oda tek kişi için 5197 lira, çift kişi 6111 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 6 Aralık 2018; 17:14:35 >