Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Bose QuietComfort Earbuds üst seviyede gürültü engelleme sunacak

E ekrem71 Konu Sahibi
geçen yıl (28822 mesaj)Tam kablosuz kulaklık sınıfına birbiri ardına yeni üyeler katılmaya devam ediyor. Dün Huawei’nin üst düzey gürültü engelleme yapan FreeBuds Pro kulaklığının ardından bugün de Bose QuietComfort Earbuds modeli geldi.Bose QuietComfort Earbuds özellikleri ve fiyatıBose bilindiği üzere üst seviyeye oynayan ses sistemleri ile tanınıyor. Yeni tam kablosuz kulaklık modeli de bu çizgiyi devam ettiriyor. Bose QuietComfort Earbuds aslında geçen yıl tanıtılmıştı ancak piyasaya çıkması bu yılı buldu.Ayrıca Bkz.Galaxy Z Fold 2 resmiyet kazandı: İşte detaylar!Firma yeni modelinin piyasadaki en etkili gürültü engelleme teknolojisini sunduğunu belirtiyor. Özel bir gürültü engelleme yongası ve yapay zeka algoritması ile çevreyi algılayan teknoloji mili saniyenin dörtte gibi bir sürede tepki veriyor.

Çoklu mikrofonlarını algılama yapmakta kullanan kulaklık modeli 11 farklı seviyede gürültüyü engelleyebiliyor. Ayrıca istenirse dış sesleri de alabiliyor. Kulaklıktaki StayHear Max uçları gürültü engellemeye katkı yapıyor.Tek şarjda 6 saate kadar kullanım süresi sunan kulaklık modeli; kılıfı ile birlikte 12 saate kadar çıkabiliyor. Gürültü engelleme haliyle biraz daha süreyi kısaltıyor. Bose QuietComfort Earbuds modeli 280$ fiyat etiketine sahip.Kaynak:https://www.engadget.com/bose-quietcomfort-earbuds-bose-sport-earbuds-announced-price-specs-134749642.html

 Haberi Portalda Gör


İ infom@n
geçen yıl (7583 mesaj)
Biraz ufaltamamışlar mı?< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


4 435
geçen yıl (612 mesaj)
Bose kötü mal üretmez zaten.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


B BluPassione
geçen yıl (622 mesaj)
Bose biraz yazılımlarına odaklansa iyi olacak. O kadar para veriyorsun bluetooth bile düzgün bağlanmıyor. Biraz Bose Community forumuna biraz göz gezdirin derim. Bu arada bu dediğimden Bose firması kötü anlaşılmasın, galiba bütün kablosuz kulaklıklarda baya sıkıntı var. Bose yine aralarında en iyisi diyebilirim.

0 0ldskool
geçen yıl (3206 mesaj)
ANC olayında bu adamlar zirveye oynuyor. Güzel ürün, normal fiyat.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T the flying dutchman
7 ay (1290 mesaj)
Soundsport Free modelini kullanan biri olarak ona göre küçülse de hala çok kaba olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çok pahalı. Sırf bu yüzden Sennheiser Momentum True Wireless 2'ye yöneleceğim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.