Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
301
Tıklama
0
Öne Çıkarma
boluda servis??? yardımm...

P
piasemen Konu Sahibi
10 yıl (239 mesaj)
arkadaşlar ankardan boluya gidip daihatsu sirion almayı düşünüyorum..araç sahibi kaza boya değişen yok diyor fakat genede almadan bir servise göstermek isterim ama boluda daihatsunun olmadığı gibi japon firmalardan ne honda nede toyotanın servisi yok...

bilgisi olan arkdaşlar fikir verirse sevinirim boluda aracı exper için nereye götürebilirim...
P
piasemen Konu Sahibi
10 yıl (239 mesaj)
arkadaşlar kimse yokmu Bolu dan servis önerecek iyui bir usta....
A
audioslave
10 yıl (2765 mesaj)
emin olmamakla birlikte honda'nın servisi düzce'de var sanırım. boluda oturan bir akrabamız vakti zamanında motorsiklet almak için düzceye gitmişti, ayrıca motorun bakımları içinde düzceye giderdi.
P
piasemen Konu Sahibi
10 yıl (239 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

emin olmamakla birlikte honda'nın servisi düzce'de var sanırım. boluda oturan bir akrabamız vakti zamanında motorsiklet almak için düzceye gitmişti, ayrıca motorun bakımları içinde düzceye giderdi.hondanın sitesinde düzce gözükmüyor?

yetkili servisi geçtim artık sanayisinde felan ankaradaki gibi bilgisayarla sadece oto check up yapan biryer felanda yok mu ki?

olmadı en kötü reno veya fiat servisine götürüp kaportaya bari baktırırız durum onu gösteriyo...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.