Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
40
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Boğaziçi tarih (3. sayfa)
F
8 ay
Er
Konu Sahibi

Ayrıca hobi için kim derece yapar bilemem sonuçta sözelde olsa ilk beş yüze girmek zordur.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @koc law
J
8 ay
Onbaşı

Pek çok iş fırsatı falan sunmuyor. Yayınevleri şu son döviz zıplamasında ne hale düştü? Yayıncılık sadece büyük bankaların elinde kalacak bu gidişle Türkiye'de. Zaten tarih, sosyal bilim, felsefe (bir kısmı) kitaplarına ilişkin talep çok düşük Türkiye'de. Yayıncıların çoğu büyük özveriyle çalışıyorlar. Takip ettiğim birkaç yayınevi şimdiden yeni kitap bas(a)mayacağız açıklaması yaptı bile. Bölümün sunduğu tek iş fırsatı akademik kariyer, diğerlerinin hiçbirini bölüm sunmaz sen kendi kendine yaratırsın. Editörlük, çevirmenlik bunların hangi şartlarda çalışıp ne kadar karşılık aldığını biliyor musun? Çoğunun doğru düzgün bir sigortası bile yok :) Düzenli gelir mesleği icra edenlerin çoğunda yok. Bu şartlar dışarıdan bakarken gözükmüyor sanırım. Tarih bölümü okuma demem ben şu an Tarih yan dalı yapıyorum Bilkent'te ama pembe bir tablo çizmem, çizemem.
Bu mesajda bahsedilenler: @frankgallagher0
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.