Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
BMW ISTA Servis Programı Türkçe Son Sürüm Kurulum / Destek
Şehir : #Kahramanmaraş
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Sıfır

R RetroTurkey Konu Sahibi
3 hafta (1945 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 BMW ISTA Servis Programı Türkçe Son Sürüm Kurulum / Destek
Bu yazılım, BMW, Rolls-Royce, Mini gibi markalardaki araçların Ecu'larını teşhis etmek ve kontrol etmek için bilgiler içermektedir. Yazılım BMW ICOM, INPA kataloglarıyla birlikte çalışır. YAZILIM menüsünde İsta'nın sürümünü seçme, müşteri ayarlarını oluşturma ve satıcı hakkında ayrıntılı bilgi edinme seçeneği vardır. Program, F1'den F10'a kadar kısayol tuşlarını kullanarak veya özel yan klavye düğmelerini kullanarak kolayca görüntülenebilen çok sayıda tablo içerir.


Kodlama yeniden programlama diagnoz işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.Borusan servis programıdır.


Süresiz Lisans ve Türkçe dil desteği sayesinde 2021 modeller dahil olmak üzere tüm BMW - MINI - Roll-Royce araçlarda kullanabilirsiniz.


Uzaktan Kurulum ve Teknik Destek hizmeti verilmektedir.


Tüm araçların- iş makinalarının - kamyonların ve aklınıza gelebilecek tüm yazılımlar tarafımızca temin edilebilmektedir.


Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kahramanmaraş Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.