Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
677
Tıklama
0
Öne Çıkarma
BMW İ3 ve Pedelec

O orhansencag Konu Sahibi
9 yıl (2289 mesaj)
BMW, Londra Park Lane'de açtığı ilk "i" mağazasında güncellenen i3 ve Pedelec isimli elektrikli bisiklet konseptlerini sergiledi.

Dış görünümünde bir değişiklik yapılmayan i3'ün iç mekanında yeni geri dönüşümlü malzemeler kullanılırken okaliptüs ahşap kaplama ve yün destekli deri döşemeler bazı değişiklikler.

Elektrik motoru 170 beygir güç, 250 Nm tork üretebilen i3'ün 0-100 ü 8 saniyeden daha az top speed i 150 km/s (sınırlandırılmış)

Audi'nin e-bike konseptine bir rakip gibi görünen Pedelec isimli elektrikli bisikletse yaklaşık 0.2 beygir güç ve 20 Nm tork üretebilen elektrik motoruyla üzerindeki kişiye 25 km/s'e kadar destek sağlayabiliyor. Menzili 40 km'yi bulabilen elektrik motorunun pilleri normal bir prizden yaklaşık 4 saatte şarj edilebilirken hızlı şarj aletiyle bu süre 1.5 saate iniyor.

Karbon fiber ve alüminyumdan üretilmiş gövdesi katlanabilen bisikletlerden iki adedi, özel sabitleyicilerle i3'ün bagajına sabitlenebiliyor.

Bu arada hazır laf şarjdan açılmışken BMW'nin i modelleriyle birlikte kullanmak için tasarladığı i Wallbox isimli şarj istasyonu da Londra'da açılan mağazada tanıtılmakta.< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
S supersprint
9 yıl (396 mesaj)
Sene 2018, organize sanayide ofsetli bbs jantlı yere pıstırılmış i3'ler aragaz veriyor..
S serquest
9 yıl (200 mesaj)
Pek bişeyler anladığım söylenemez.
G GReddy.x
9 yıl (239 mesaj)
Noluyooo yeaaaaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.