Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Blue Reflection: Second Light'ın PS4 ve Switch Demosu Avrupa için Yayınlandı

M Metwella Konu Sahibi
geçen ay (2829 mesaj)
'' 
 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Gust, Blue Reflection: Second Light demosunun Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4 ve Switch için mevcut olduğunu duyurdu.
 
Buna ek olarak geliştirici ekip, Blue Reflection: Second Light için yeni Fotoğraf Modu filtrelerinin ve zorluk modunun yer aldığı ücretsiz bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu.
 
Blue Reflection: Second Light, Hoshizaki, Kokoro Utsubo ve Yuki Kinjou adlı üç öğrencinin maceralarını konu alıyor. Kendilerini gizemli bir akademide buluyor ve eve dönüş yolunu bulmak için ipuçlarını arıyorlar. Ancak üç kahraman yola çıktıklarında, bir dizi tehlikeli canavarla karşılaşıyor. Şeytani yaratıklarla mücadele eden kahramanlar, istedikleri yere ulaşabilecekler mi? 
 
Blue Reflection: Second Light 21 Ekim'de Japonya'da PlayStation 4 ve Switch için çıktı. 9 Kasım'da Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkacak. 
 
Steam sayfası
 
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.