Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bloomberg: 2021'de bir başka Apple etkinliği olmayacak

U ugur7seven Konu Sahibi
2 ay (4062 mesaj)Apple konusunda güvenilir kaynaklardan biri olan Bloomberg gazetecisi Mark Gurman, şirketin 2021 yılının sonuna kadar bir başka ürün lansmanı yapmayacağını savunuyor.Ayrıca Bkz.Apple'ın M1 Max çipinin, M1'den 1.5 kat hızlı olduğu ortaya çıktıApple'ın önümüzdeki lansmanı ilkbaharda olabilirApple, geçtiğimiz yıl Kasım ayında Apple Silicon M1 çipindeki ilk bilgisayarlarını duyurduğu etkinliklerden birini gerçekleştirmiş olsa da, şirket 2021'de planladığı tüm cihazları zaten tanıtmış durumda. Dolayısıyla yeni Apple ürünlerinin en yakın sunumunun ilkbaharda gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel olarak gösteriliyor.

Gurman, yeni MacBook Pro'lardan ilham alan bir tasarıma ve M2 çipine sahip yeni nesil MacBook Air'in yaklaşık altı ila sekiz ay içinde satışa çıkacağına inanıyor. Gazeteci buna ek olarak, takvimler 2022'yi gösterdikten sonra Apple Silicon çipli daha büyük bir iMac, yeni bir Mac mini, yeni bir iPhone SE ve yeni bir iPad Pro'nun piyasaya sürülmesini de bekliyor.
Kaynak:https://www.macrumors.com/2021/10/22/november-apple-event-unlikely-gurman/

 Haberi Portalda Gör

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.