Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
99
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bloodstained: Ritual of the Night [SWITCH ANA KONU]
V
4 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

< Resime gitmek için tıklayın >

Bloodstained: Ritual of the Night - Oynanış Fragmanı - Nintendo Switch

Videoyu izlemek için tıklayınız

-

Bloodstained: Ritual of the Night 19. yüzyılda İngiltere'de geçen yandan görünümlü aksiyon RPG bir gotik korku oyunudur. Paranormal bir güç muazzam büyülü güçler yüklenmiş kristal kırıkları ortaya çıkardı.
Bir simyacının laneti yüzünden vücudu yavaşça kristalize olan yetim Miriam olarak oyna. İnsanlığı ve kendini kurtarmak için Miriam kale içinde savaşmalı ve büyücü Gebel'i alt etmesi gerekmektedir.
Cehennemin bosslarını ve sayısız kölesini yenmek için geniş bir silah, ekipman ve ganimet yelpazesinin kilidini aç, topla, craft yap!


-

Çıkış Tarihi: 25 Haziran 2019
Tür: Metroidvania, Role-Playing, Action RPG
Dağıtıcı: 505 Games
Geliştirici: ArtPlay

https://gamefaqs.gamespot.com/switch/206895-bloodstained-ritual-of-the-night
https://www.metacritic.com/game/switch/bloodstained-ritual-of-the-night

Nintendo Linki:https://www.nintendo.com/games/detail/bloodstained-ritual-of-the-night-switch/

Resmi Site:https://505games.com/games/bloodstained

-

Ekran Görüntüleri:

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 30 Temmuz 2020; 19:57:49 >

V
4 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Bloodstained: Ritual of the Night'ın Yeni İçerik Güncellemesi 7 Mayıs'ta Yayınlanacak

< Resime gitmek için tıklayın >

Yayıncı 505 Games ve geliştirici ArtPlay, 19. yüzyıl İngiltere'sinde geçen keşif odaklı side-scroller aksiyon rol yapma oyunu Bloodstained: Ritual of the Night'ın yeni içerik güncellemesini detaylandırdı.

7 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için; Mayıs sonu - Haziran başı gibi de Switch için yayınlanacak.

Güncelleme oyuna Zangetsu oynanabilir karakterini getirecek. Zangetsu, Miriam gibi shard kullanamıyor ve onunla oynarken toplanabilirler, ekipmanlar, craft, hazine sandıkları, görevler ve hikaye ara sahneleri devre dışı bırakılacak. Zangetsu kendi hareket şeması, yetenekleri ve kılıcı ile hızlı tempolu bir oynanış sunacak. Zangetsu ile oynayabilmek için ilk önce oyunu en az bir kez bitirmiş ve iyi sona ulaşmış olmanız gerekiyor.

Güncelleme ayrıca Randomizer özelliğini getirecek. Randomizer ile genel hedef, görevler, kayıt odaları, dükkanlar, anahtarlar ve düşmanlardan düşen eşya gibi sekiz farklı oyun parametresini ayarlayabileceksiniz.

Daha fazla detay için
https://playbloodstained.com/1125/

https://bolumsonucanavari.com/Haberler-Bloodstained_Ritual_of_the_Nightin_Yeni_icerik_Guncellemesi_7_Mayista_Yayinlanacak-101283.htmC
4 yıl
Yüzbaşı

Oyunu Pc'de baya bir süre oynadım. Türü sevsemde bu oyun aşırı baştan savma geldi.V
4 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Bloodstained: Ritual of the Night Satışları Bir Milyonu Aştı, Yeni İçerik Güncellemesi 23 Haziran'da

< Resime gitmek için tıklayın >

Yayıncı 505 Games ve geliştirici ArtPlay, 19. yüzyıl İngiltere'sinde geçen keşif odaklı side-scroller aksiyon rol yapma oyunu Bloodstained: Ritual of the Night'ın satışlarının bir milyon adeti geçtiğini duyurdu.

Bununla birlikte oyunun yol haritası da paylaşıldı.

İlk güncelleme 23 Haziran'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için; Temmuz'da Switch için yayınlanacak.

Güncelleme oyuncuların dört boss ile savaşıp en iyi zamanı elde etmeye çalışacakları Boss Revenge Mode ve saç, kıyafet ve cilt dahil olmak üzere daha fazla karakter özelleştirme seçenekleri sunacak Chroma Wheel ekleyecek.

2020'nin üçüncü çeyreğinde Chaos Mode ve VS. Mode, özel crossover etkinliği ve Classic Mode; 2020'nin dördüncü çeyreğinde özel crossover etkinliği ve yeni bir oynanabilir karakter gelecek.


Videoyu izlemek için tıklayınız

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Bloodstained_Ritual_of_the_Night_Satislari_Bir_Milyonu_Asti_Yeni_icerik_Guncellemesi_23_Haziranda-102188.htmV
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

Bloodstained: Ritual of the Night - Classic II: Dominique’s Curse – DLC Trailer – Nintendo Switch

https://www.youtube.com/watch?v=4M_18QcbgxYDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.