Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
156
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bloglamaya başladım. (Bilgi içerir)

M
Mehmet K. Konu Sahibi
8 yıl (2188 mesaj)
2 yıl önce blog açıp çeşitli bilgileri sade bir şekilde anlatmıştım. Oldukca ilgi görmüştü beni ilgilendirmese de. Birilerinin yoluna çıkmışız sanırım blog kapatıldı. Şimdi tekrar başladım fakat bu kez 2 arkadaştan da yardım alıyorum. Neyse sizden ricam konu listeme katkıda bulunmanız. Hani şu konulara yada bu konuya da yer ver gibi.

İlk 5 konu başlığı şu şekilde:
-torrent
-üye olunası siteler
-Link
-format
-arşiv

Basit başlayarak açılışı yaptım fakat hangi konuya öncelik verileceğini tam olarak bilmiyorum. İlgi çekip çekmemesi önemli değil sonuçta arşiv niteliğinde olacak o yüzden sıcak konularda lazım.

Yer6

(umarım sıkıntı olmaz)
M
Mehmet K. Konu Sahibi
8 yıl (2188 mesaj)
Anlaşıldı sizden iş çıkmayacak Mail atanlara teşekkürler.
L
LoRDNeLL
8 yıl (122 mesaj)
kardeş site çok karanlık geldi bana. bide arşivden kastın ne bilmiyorum da , mesela her bilg. da olması gereken proğramlar diye birşeyde yapabilirsin.
M
Mehmet K. Konu Sahibi
8 yıl (2188 mesaj)
Sitenin karanlık olması monitörün az elektrik yakması için.
Tabi sırası geldiğinde programlara da değinip adreslerini vereceğim. Sonuçta kendim kullanıp onay verdiğim programlar olacak. Bu işten para kazanılmayacak, link,adsense,reklam,sponsor gibi şeylerde dahil. İlk 5 konu sabit olarak devamlı güncellenecek fakat ilk 5'ten sonra ki konular gerekli görülürse güncellenecek. Bana tek gereken popüler konular yani güncel olan fikirler lazım. O yüzden siz fikiri başlık halinde yazacaksınız ben listeye alıp gerisini blog da yazacağım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.