Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Blog mu Forum mu ?

M MagicalPoweRR Konu Sahibi
geçen yıl (11 mesaj)
Peşinde olduğum bir alan adı var eğer sahibi yenilemezse ben almayı planlıyorum.Çoğu sitedeki gibi tek alana yönelmektense birden fazla konu hakkında içerik yayınlamayı düşünüyorum o yüzden blog site açmak yerine forum sitesi daha mantıklı geldi bana ama malum eski rağbet yok forum sitelerine bir de forumlarda seo nasıl olur hiç bilmiyorum blog'a göre.
K Kunteg
geçen yıl (7 mesaj)
Blog açmanızı öneririm. Forumlar artık eski rağbeti görmüyorlar.
R Ribas0
geçen yıl (271 mesaj)
Sitenizin hitap ettiği kitleye göre yanıt değişir. İnteraktif bir ortam oluşturacaksanız ve böyle bir kitle varsa tabii ki forum.
M MarshallEriksen
geçen yıl (2013 mesaj)
Forum< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


P ProIrc
10 ay (1344 mesaj)
Merhabalar;

Son durum ne acaba? Blog kurulumu yaptınız mı acaba? Forum kurmaktansa blog yazarlığı yapmak daha mantıklı olacaktır.
D dijitaldunya1
10 ay (88 mesaj)
Blog açmak, foruma göre daha kolay ve yönetilmesi daha zahmetsizdir. Forumda birçok kişinin ne yazdığını, gelen şikayetlerle falan uğraşmak zorunda kalırsınız. Eğer bir takımınız yoksa forum işimde çok yorulursunuz.
C Cool Storm
7 ay (1092 mesaj)
Özgün içerik üreteceksen blog; yardımlaşma ve destek platformu olacaksa forum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Guest-4A681DC35
5 ay (1246 mesaj)
blog idare edilmesi daha kolay, blogspot biraz daha sessiz tmblr biraz daha kalabalık. wordpres tavsiye etmem yönetimi zor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.