Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
55
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bir gif vardı

V
VitaminsizAsker Konu Sahibi
3 yıl (216 mesaj)
2 tane adam karşıdan karşıya geçerken biri diğerine araba çarpmasın diye tutup geri itiyordu ve diğer şeritteki bir araç bu geri ittiği kişiye çarpıyordu böyle hızlandırılmıştı gif.
Bilen varmı beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E
em2018
3 yıl (47 mesaj)
başka bir gif vardı. dağlar sıradağlar gibi yan yana dizilirken bir anka kuşu gibi yan yatarak bi dalgalı tüyleriyle ürperen yeşilliklerin arasından güneş dalgalarıyla gelen bisikletli çocuğun yanındaki tır şoförüyle birlikte kalkıp aynaya bakan ve trenin geçişini bekleyen böylece ne dünden ne de yarından bir ruh-i mücerred gibi beyhude geçen günlerin ardında hevesini kaybetmiş bir çocuk gibi yükselerek arşa değen başını sağa sola çevirip sonra da hiç gelmeyecekmiş gibi gözüken büyüklerinin ardından bekliyor ve bunların sonu hiçgelmeyecekmişçesine okumaya devam ederken çıkan zebani ona al diye el işareti yaparken gözleri faltaşı gibi olup öylece bakakalıyordu. o gifi nerden bulabiliriz hacı?
T
TRI CLICK 0.7
3 yıl (52 mesaj)

V
VitaminsizAsker Konu Sahibi
3 yıl (216 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: TRI CLICK 0.7

< Resime gitmek için tıklayın >

Tişikkürler karşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.