Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
98
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Biostar H410MH S2 anakarta snowman x6 sığar mı
O
geçen yıl
Er
Konu Sahibi

Arkadaşlar benim kasanın önde fanları olmadığı için ısınıyor bende fan almak istiyorum ama anakartıma sığar mı diye tereddütteyim yardımcı olur musunuz kasam darkflash neo202< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

C
geçen yıl
Yüzbaşı

Kasa tam bir termal tasarım faciası. Ön tarafı kapalı olduğu için kasa içi sıcaklık hep yüksek olacaktır.
Snowman x6 yerine üst panele dışarıya üfleyecek şekilde iki tane fan takın. Kasanın önde aktif temiz hava girişi olmadığı için arka egzos fanını içeri verecek şekilde takın, arkadan serin hava girsin, ısınan hava üst panelden tahliye edilsin.
Ya da el yordamıyla ön panelde hava girişi sağlayacak delikler delerek ön tarafa fan takılabilir.
Kasaya hava girişi sağlamadıkça kule tipi soğutucu pek işe yaramaz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
O
geçen yıl
Er
Konu Sahibi

Kardeşim teşekkür ederim ama tam olarak anlayamadım daha düzenli bir şekilde açıklayabilirmisin ne yapmam gerektiğini hava akışını iyileştirmek istiyorum da< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @cembo
C
geçen yıl
Yüzbaşı

Kasaya hava girmiyor.
Elinde alet edevat varsa kasanın önüne delik açarsın, o deliği 20-30 tlye satılan manyetik toz filtresi ile kapatırsın ve kasa fanı yerleştirirsin.
Kasayı delmem dersen kasanın arkasındaki fanın yönünü (tersini çevirip tak) değiştir içeri hava versin, üst mesh panele 2 tane kasa fanı tak, sıcak hava dışarı çıksın.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.