Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Binance global ve papara çıkmazı.

O OnurFB1453 Konu Sahibi
8 ay (2258 mesaj)
Papara yasaklandı coinler artmamışken zararına mı bozacağız anlamadım. Coinleri istediğim zaman trbinance'a atabilir miyim? Aklıma yatmıyor da sizce 30'undan sonra bunu da yasaklarlar mı?
D duren
8 ay (544 mesaj)
Kripto para alırken neden ben bu coini borsada islem görmeden önce alamadım dememek için sizlerle bir paylaşımda bulunuyorum. Merhaba Mayıs ayında kripto borsalarında işlem görecek olan ve şu anda henüz ön satışları devam eden bir öğrenci coin var. Üstelik bu coinin arkasında Harvard Üniversitesi gibi dünyanın en iyi üniversiteleri var. Erken alan yol alır hesabı sizlere naçizane tavsiyem yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte bir miktar alıp beklemeniz. Ayrıca %5 ekstra coin alabiliyorsunuz vereceğim linkle. Projesi olan bir coin ve dünyanın önemli üniversiteleri ile de destekleneceği belirtiliyor. Bağlantı linki aşağıda var. Btcturk, Binance gibi yerlerden kolaylıkla satın alabilir, mayıs ayında da satış gerçekleştirebilirsiniz. Satın alimda LTC coin seçerseniz komisyon ücreti yok.https://studentcoin.live/?ref=Sxbq8495vr&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


D denn.zent
7 ay (256 mesaj)
Bozduracağın zaman atıyorum tüm paranı Doge yaparsın. Herhangi bir borsaya 1 Doge karşılığı transfer edersin ve Doge'yi bozdurup TL olarak hesabına yatırırsın. İkinci sorunun cevabını burada alamazsın. Kendilerine sorsan kendileri de cevap veremez. Cevap verseler verdikleri cevaba kim güvenir?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.