Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Binance’den bir ilk: Taraftar token geliyor

E ekrem71 Konu Sahibi
4 gün (28594 mesaj)

LAZIO tokenBugüne kadar kendi proje geliştirme platformunda pek çok ilginç projeyi kripto para dünyasına kazandıran Binance yeni bir döneme giriyor. Artık Chilliz ve Bitci ekosistemine rakip oldu. Binance Lazio tokenTaraftar token dediğimiz zaman en büyük ekosistem şüphesiz Chilliz ya da Socios. Sonrasında ise Bitci patformu geliyor. Binance de Lazio kulübü ile ilk adımı atarak bu önemli pazarda söz sahibi olmak istiyor. Ayrıca Bkz.Dünyaca ünlü Wix sitesi Bitcoin kabul ediyorLAZIO token toplamda 40 milyon arza sahip. Binance ise 4 milyon LAZIO token satacak. Her kullanıcı için 20 bin LAZIO token sınırı belirlendi. 1 LAZIO token 1 USD karşılığında BNB olarak cüzdanlardan düşülecek. 14 Ekim tarihinde başlayacak süreçte yatırımcıların cüzdanlarında BNB tutması gerekiyor. 21 Ekim tarihine kadar her gün ekran görüntüsü alınacak. Sonrasında ortalama hesap edilecek ve yatırımcılara aynı gün 4 saatlik bir satın alma opsiyonu tanınacak. Süre bitiminde LAZIOtokenlar cüzdanlara gönderilecek. 

Taraftar tokenları son dönemde oldukça popüler hale geldi ve yüksek rakamlara ulaştı. PSG şu anda 24$ seviyesinden işlem görüyor ve 76 milyon dolar değer ile lider durumda. LAZIO da çok büyük bir ihtimalle 1$ seviyesini katlayarak geçecek. 

 
Kaynak:https://www.binance.com/en/amp/support/announcement/7e2ab0778e4b409d857dedcb2d4da175

 Haberi Portalda Gör


A AnadoluEfes
3 gün (4366 mesaj)
Paribu'dan Galatasaray token almıştım dur aklıma gelmişken bakalım ne olmuş değeri
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.