Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
6
Cevap
492
Tıklama
2
Öne Çıkarma
BİM marketler aksiyon kamerası ve motosiklet Intercom sistemi satacak
E
2 ay
Yarbay
Konu Sahibi

7 Haziran BİM aktüel
Haftaya BİM marketler zincirinde motosiklet tutkunlarının ihtiyacı olan iletişim sistemi, aksiyon kamerası, elektronik kompresör, lastik tamir kiti, sırt çantası, elektrikli bisiklet gibi pek çok ürün satılacak.  7 Haziran BİM aktüel teknoloji ürünleri7 Haziran BİM aktüel teknoloji ürünleri arasında Kandao markasına ait Qoocam 3 aksiyon kamerası yer alıyor. 5.7K çözünürlükte 360 derecelik videolar çekebilen kamera tek lens ile 4K 30fps görüntü yakalayabiliyor. Kandao ayrıca motosiklet kurulum seti ile birlikte geliyor. Fiyatı ise 19999TL.Ayrıca Bkz.BİM marketler yine Ape Ryder elektrikli bisikletler satacakDiğer taraftan aynı anda 3 sisteme kadar bağlantı kurulabilen, çift telefon desteği, gürültü azaltma, Google asistan, Siri etkileşimi sunabilen ProZone Intercom iletişim sistemi ise 1499TL olarak satışa sunulacak. Haberi Portalda Gör

L
2 ay
Binbaşı

Eskiden sayfa sayfa olurdu, şimdilerde tek sayfa...
T
2 ay
Yüzbaşı

*Motosiklet< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

C
geçen ay
Yüzbaşı

Artık 3 harfli marketlerde bile teknolojik ürünler ucuz değil< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

K
geçen ay
Yarbay

niye resimler açılmıyor tıklayıncaD
geçen ay
Yarbay

şimdide sayfa sayfada tasarımı çok kötü olunca tek sayfa gözüküyor...
D
geçen ay
Binbaşı

Oha fiyatlara bak, aksiyon kamera sektörünün amiral modeli DJI Osmo Action 4'tür, onun standart paketinin fiyatı bile bu kadar değil, BİM'deki Kandao Qoocam 3'ü 19k TL'ye satıyorlar utanmadan.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.