Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
162
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bill Gates, Soros ve Rockefeller'a Kovid-19 suçlaması! 'Virüs onların elinden çıktı'
Ş
2 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Bill Gates, Soros ve Rockefeller'a Kovid-19 suçlaması! 'Virüs onların elinden çıktı'
< Resime gitmek için tıklayın >
Dünya koronavirüs ( Kovid-19) ile başa çıkmaya çalışırken, Peru'daki bir mahkeme salgını Microsoft Kururucus Bill Gates, George Soros ve Rockefeller ailesini sorumlu tuttu. Suçlamanın merkezinde ise Bill Gates yer alıyor.
Dünyayı etkisi alınan alan koronavirüs salgınına ilişkin bir çok teori ortaya atıldı. Kovid-19 virüsünün laboratuvar ortamında üretildiğini iddiaları yeniden ortaya atıldı.
Peru'daki mahkeme Kovid-19 salgınının nasıl yayıldığına ilişkin inceleme kararı başlattı. Mahkeme, Kovid-19'un zengin elitlerin elinden çıktığı iddia ederek, Microsoft kurucusu ABD'li iş insanı Bill Gates, İş insanı George Soros ve dünyanın en zengin ailesi Rockefeller'ın hatası olduğunu ileri sürdü. 
Peru'daki Chincha ve Pisco Mahkemesindeki hakimler verdikleri karar sonrası tepki çekti.

< Resime gitmek için tıklayın >
SORUŞTURMA KARARINI İMZALAYAN YARGIÇLARA SORUŞTURMA
Rus medyasında çıkan habere göre, mahkemenin soruşturma metninde, "Bill Gates, Soros, Rockefeller gibi yeni dünya düzeninin yaratıcıları dışında hiçbir dünya hükümeti, gerçek ve tüzel kişiler bu salgının öngörülebilir nitelikte olduğunu iddia edemez." ifadeleri yer alıyor.
Yaşanan bu soruşturmanın basında ve sosyal medyada geniş yer bulmasının ardından Peru Yüksek Mahkemesi, soruşturmaya el attı. Yapılan açıklamada, soruşturma kararını imzalayan yargıçlara ön soruşturma açtı.
TEORİLERİN ORTASINDAKİ İSİM BİLL GATES
Bu tartışmaların en büyük hedefinde ise eşiyle birlikte kurduğu, Bill & Melinda Gates Vakfı'nın küresel aşı ittifakı bulunuyor.
Sosyal medyada bir çok kullanıcı Bill Gates'i suçlamıştı. İnternet ortamında dolanan pek çok komplo teorisi bulunurken, Bill Gates'in milyarlarca insanı 'mikroçiplerle' izlemek için koronavirüs aşısı geliştirdiği iddialarının hedefinde yer almıştı.İ
2 yıl
Yarbay

Peru büyük resmi görmüş< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

M
2 yıl
Yüzbaşı

bizim tarım bakanlığından hala açıklama yok ..Bill amca ziyaret edeli aylar oldu..ne oldu ne bitti bizim bakanlık niye bunu sakladı...kimsede tık yok..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.