Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
531
Tıklama
0
Öne Çıkarma
bilindik iki arıza ve ilginç çözüm yolu

İ idemo Konu Sahibi
13 yıl (3086 mesaj)
arkadaşlar aracım 99 mondeo ghia. aracımda abs+tcs+el freni (tcs: fordda esp benzeri, karlı buzlu yollarda kaymayı ve kontrol kaybını önleyen bir sistem) ışıkları aynı anda yanıyordu. bir de araçta tekleme ve rölantide oynama vardı.sorunları çok ilginç bir şekilde çözdük. benzer arızalarınız varsa bakın.

Benzer bir mesajı "otomobil yardım>elektronik" başlığı altında yazmıştım. sayfa 19. ya da

http://www.fordclubtr.com/forum/index.php?showtopic=180219

ben daha önce bu forumdan çok faydalandım. Böyle ilginç birşey olayı da paylaşmak istedim. Niye hem elektroniğe hem de buraya yazdın derseniz, orası sadece abs gibi elektronik arızalara özel, burası ise daha genel ve araçta ışık dışında tekleme falan da vardı.

Faydalanan olursa ne mutlu bana.
B bartucan
13 yıl (680 mesaj)
yazınız ınsallah bu tarz sorun yasayanlara faydalı olur ılgınız ıcın tesekkurler.....


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K komador
13 yıl (476 mesaj)
Benimde opel vectra aracımda titreme ve motor arıza ışığı yanıyordu arızası ısı müsürü voltaj düşük hatası veriyordu müşürü değiştirildi sorun devam etti oto elektrikçiye götürdüm kablolarına baktı beyne kadar gitti sonunda 150 tl ye beyni tamir ettiler sorun geçti.beynin yenisine 1.750 tl dediler 3 gün önce oldu bu yazdıklarım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

İ idemo Konu Sahibi
13 yıl (3086 mesaj)
vallaha kriz türkiyeyi teğet mi geçti bilmem de seni teğet geçtiği ortada. 1750 nire, 150 nire.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K komador
13 yıl (476 mesaj)
valla bana teğet geçti bilgisayar ile arıza tesbiti arızası ısı müşürü voltaj düşüklüğü idi müşüre 25 tl 10 tl de el emeği sorun giderilemediği için oto elektrikçiye 40 tl o da halledemedi elektrikçi yanındaki tamirci beyin arızası yapıyordu ona yaptırdım 150 de ona toplam 225tl haklısın 1750 nire 225 nire
quote:

Orjinalden alıntı: idemo

vallaha kriz türkiyeyi teğet mi geçti bilmem de seni teğet geçtiği ortada. 1750 nire, 150 nire.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.