Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bilgisayarımdan Gelen Garip Ses

S StereoFap Konu Sahibi
6 ay (124 mesaj)
Öncelikle iyi günler dilerim. Bugün bilgisayarımdan videodaki gibi sesler gelmeye başladı.Şu anda durdu ama bir garibime gitti.Ben evde yokken pc kapalıydı ama kardeşim yine de o sesin geldiğini söyledi. Belki fana kablo değiyordur aklıma o geldi veya bilgisayar aşırı tozlanmış da olabilir temizlemeyeli bayağı oldu. Aslında önceden sürekli açar temizlerdim ama vga kablosunda sanırım bir sıkıntı var. Her ne kadar sağlam taksam bile ekran kartından görüntü alamıyordum.Sonra kablonun diğer ucunu pc ye taktım ve açıldığında da artık bilgisayarı sökmemeye karar verdim çünkü açılmayınca çok uğraştırıyor. Tak dene olmadı çıkar başka parçaya bak falan. Kabloyu değiştirsem sorun tamamen onda mı onu da bilmiyorum. O sorundan bıktığım için artık cidden ellemeye çekiniyorum.

Not:Yeni fark ettim. Arada ses yine geliyor ama ses gelmeye başlayınca bilgisayar kilitleniyor. Muhtemelen sorun ekran kartında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StereoFap -- 31 Ekim 2020; 12:29:24 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.