Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
1536
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Biletix'den Bilet Alanlar Avea Sinema Paketi Kazanıyor!

D
DH Bülten Konu Sahibi
10 yıl (97 mesaj)

Sinema Keyfihttps://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avea ile Yaşanır


Biletix'den Bilet Alanlarhttps://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avea Sinema Paketi Kazanıyor!


İmza attığı işbirlikleriyle müşterilerine hayatın her alanında ayrıcalıklar sunan https://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avea, şimdi de sinema tutkunlarına özel avantajlar sunuyor.https://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avea'nın Biletix işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya kapsamında Biletix'den

bilet alanhttps://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avealılar,https://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avea'nın Sinema Paketi'ne 1 aylık ücretsiz üyelik kazanıyor. 


Türkiye'nin avantajlı tarifeleri ile olduğu kadar kampanyalarıyla da fark yaratan operatörü https://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avea, alanında lider markalar ile hayata geçirdiği iş birlikleriyle müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.


https://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avea'nın Biletix ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, 1 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında Biletix'den bilet alan https://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avealılar, https://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avea Sinema Paketi'ne 1 ay ücretsiz üyelik kazanıyor. Sinemanın nabzını tutan https://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avea Sinema Paketi ile en popüler film fragmanları video olarak, film afişleri MMS ve filmlerle ilgili açıklamalar SMS olarakhttps://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avealıların cep telefonlarına geliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenhttps://mini.donanimhaber.com/images/images/haber/23249/Avealıların Biletix satın alma işlemi sonunda ekranda çıkan şifreyi 9767'ye ücretsiz SMS ile göndermeleri yeterli oluyor.


K
Karres
geçen yıl (39 mesaj)
Mesaj olarak gelen paket mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.