Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
74
Cevap
0
Tıklama
23
Öne Çıkarma
Cevap: Biden'ın ekibinden bir kadın hileyi itiraf etti ve tutuklandı (4. sayfa)

H hetşat
2 ay (277 mesaj)
Bizim memlekette neden trump hayranı 4chan kaçkını tipler var ya? Bizim kendi sağcımız bize yetiyor kardeşim ithaline ihtiyacımız yok.
N NuTeRX
2 ay (1158 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Uyanamadınız heralde veya Trump yakın akrabanız.Ben diyorum ki Trump denen ruh hastası kafasına göre yaptırımlar uyguluyor ve bu belki burada yaşayan yüzbinlerce kişiyi etkiliyor,kişisel çıkar ne alaka ben sadece bir örneğim burada.Ben bu örneği sizin piyasalardan haberdar olmayıp üstünkörü Trump iyidir ya demeniz yüzünden verdim.O kocakafa yaptırım uyguladığında sizde etkileniyorsunuz malesef

Öyle oturduğunuz yerden konuşuyorsunuz kötü adam iyidir diye ,demek ki biden iyi birisi bunu siz kendiniz diyorsunuz.Neden iyi birisinin iktidara gelmesini istemiyorsunuz orasıda Trumpu desteklemeniz kadar tuhaf

Alıntıları Göster
Çünkü ben abd vatandaşı değilim. Anlaması çok zor olmasa gerek. Dengesiz birisinin abdnin başında olması daha iyi. Abd çok asimetrik güce sahip, bu şekilde deli padişahlarla bir şekilde silkelenebilir. En güzel örneği meclisi basarak, kendisini uyduruk demokratik sosyal medyalarından sildirdi. Böylece abdnin yalan demokrasisini ve sosyal medya firmalarının ikiyüzlülüğünü görmüş olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuTeRX -- 14 Ocak 2021; 23:35:45 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

G Golden Unsullied
2 ay (3009 mesaj)
Trump kendi etti kendi buldu. Tutarlı kanıtı olmadan "ulen oy çaldılar" diye kışkırtıcı twitler attı ve sonunda kendisinin düşük iq'lü kitlesi kongre binasını bastı. Bugünlerde kendisine ne yapılıyorsa haklı olarak yapılıyor.
Adamlar Kongre binasına girip sivil savaş döneminden kalma, ırkçılık simgesi Konfederasyon bayrağı açtılar, Trump bile kötüledi olayları haklı olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


E extra34
2 ay (1225 mesaj)
Üstün amerikan demokrasisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @mrslimshady

S shadow006
2 ay (2557 mesaj)
Kendini demokrat sanan bir zorbasın, daha kötü olansa bunun farkında bile değilsin.
Bu mesajda bahsedilenler: @jonesknow

M Mendieta58
2 ay (5185 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Çünkü ben abd vatandaşı değilim. Anlaması çok zor olmasa gerek. Dengesiz birisinin abdnin başında olması daha iyi. Abd çok asimetrik güce sahip, bu şekilde deli padişahlarla bir şekilde silkelenebilir. En güzel örneği meclisi basarak, kendisini uyduruk demokratik sosyal medyalarından sildirdi. Böylece abdnin yalan demokrasisini ve sosyal medya firmalarının ikiyüzlülüğünü görmüş olduk.

Alıntıları Göster
Deli birisi abd nin başına gelince o ülkenin dağılacağını falan sanmıyorsun değil mi? Umarım seçim iptal olurda Trump tekrar başkan olarak devam eder,seninde isteğin olur ne diyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C crazyofc1
2 ay (590 mesaj)
Rachel Rodrigez ismini google'da arattım, yerel kaynaklarda Biden'la alakalı herhangi bir ifade geçmiyor. Texas Woman, Rachel Rodriguez, Arrested For Alleged Election Fraud, Illegal Voting – CBS Dallas / Fort Worth (cbslocal.com) Nico LaHood, representing San Antonio woman accused of election fraud, questions arrest - ExpressNews.com Controversial Texas Attorney-General Ken Paxton announces arrest of Rachel Rodriguez, accused of election fraud | Newshub
"son derece güvenilir", haberi gaipten alan site ve kaynaklara güvenip burda tartışma yürütülmüş. Türkiye'deki okur yazarlığı çok iyi anlatıyor bence bu konu. Özellikle kadının ismi üzerinden kontrol ettim, ingilizce hiçbir kaynakta değil seçim danışmanı biden ismi yok. Bunun yanında ingilizce kaynak 5'i geçmezken türkçede 10 dan fazla bu haberi çarpıtılmış bir şekilde yapan site var. Arkadaşlar, haberi nereden aldığınıza dikkat edin. Olmayan dal üzerine yorum yapıp komik duruma düşmeyin. Araştırma: Türkiye sahte habere en çok maruz kalan ülke (teyit.org)

bir kullanıcı biden seçim sorumlusu demiş, bu kaynakta biden değil trump'ın mensup olduğu cumhuriyetçi bir kongre adayı ile çalıştığı iddia edilmiş:San Antonio woman accused of election fraud | KWKT - FOX 44 (fox44news.com)

Ayrıca bir kaç kişi tarafından Trump'ın hiç bir yerde konuşamadığı, sesini duyuramadığı anlamında paylaşımlar yapılmış. Bu kesinlikle doğru değil, The White House (@WhiteHouse) / Twitter buradan açıklama yaptı, onun dışında bir sürü cumhuriyetçi ya da trump'ın destekçisi, akrabası var, onlar da propagandaya devam ediyor. bunların da ötesinde kimse trump'ı susturmuş değil, böyle açıklamalar yapmak abes. basın açıklaması yaptı, yapabiliyor, her zaman yapabilir. amacım kimseyi savunmak, yermek, övmek değil. sadece gerçekleri doğru öğrenmek gerekiyor.

ayrıca ülkede anlayamadığım bir biden karşıtlığı var. medya ve hükümet mi bunu oluşturdu bilemiyorum. amerika siyasetini türkiye çevresinde okumak, türkiyeyi dünyanın merkezinde gören değerlendirmeler yapmak gibi geliyor bana bu tavırlar. türkiyenin dertleri, sorunları, amerikayla ilişkisinden çok daha karmaşık ve bunları aşan bir toplumsal dinamik ve siyasi olay-süreçler vuku buluyor. bunu sadece türkiye gözlüğüyle okumak burada olduğu gibi gülünç sonuçları ortaya çıkarıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 15 Ocak 2021; 12:17:36 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C CeyKalDa
2 ay (4005 mesaj)
resmi hesaptan yapılan açıklama kişisel olamaz
kişisel hesapları kapatıldı
Bu mesajda bahsedilenler: @crazyofc1

A AnadoluEfes
2 ay (3948 mesaj)
quote:

5.000 oy için 55.000 dolar

Aktrollerin gözü yaşlı 55.000$ nerde Makarna nerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R rempuh
2 ay (38 mesaj)
Hocam sen yazarak hiç yorulma. Sonuna kadar haklısın. Basit bir denklemi kafada kuramayan adamlar Trumpçı gibi konuşuyor. Daha dün gibi aklımda Türkiye'ye yaptığı rezillikler. Savunan üyeler cidden vahim durumda. Ayrıca Trump'a sallayınca Bidencı olunmuyor ama bunlara anlatamazsın.
Bu mesajda bahsedilenler: @jonesknow

Ø ø
2 ay (4835 mesaj)
abd yi bildiğin şirketler yönetiyor
B babadol
2 ay (1528 mesaj)
Amerika’da işler muz cumhuriyetlerinde olduğu gibi yürümez. Demokrasiyi korumak için herkes silip atılır. Halkı ayaklanmaya çağırmak, kışkırtmak gibi kavramlar asla ve asla tahammül görmez, Trump şu anda hapiste olmadığına dua etsin, belli olmaz belki de taraftarları gibi ona da yakında turuncuyu giydirirler.
Bu mesajda bahsedilenler: @mrslimshady

C crash95
2 ay (562 mesaj)

B Broon
2 ay (1558 mesaj)
20 liraya şakşakçılık yapan, büyük oyunu gördüğünü sanan adamların hayatında görmediği ve göremeyeceği bir ülkenin politikası hakkında yorum yapması komik gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broon -- 17 Ocak 2021; 12:36:23 >


Y yuzyirmi
2 ay (627 mesaj)
Sanırsam 19 Ocak tarihinde azledilecekti trump ancak bir haber göremedim ben.

Ne oldu bu iş?
Bu mesajda bahsedilenler: @darkmoon34

H Hendrik Johannes Cruijff
2 ay (5672 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Oralar karışır.
Hiç birşey olmaz.Geçmiş dönem seçimlerine bakılırsa bu tip şeyler çok olağan cezasıda ağır yapan hangi akla hevesle yapıyor onuda anlayabilmiş değilim.

20 dolar için adam öldürende var tuhaf.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.