Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
216
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Beyond Good & Evil 2 yalnızca PC'ye geliyor

K kenan9593 Konu Sahibi
10 yıl (959 mesaj)
Beyond Good & Evil 2 yalnızca PC'ye geliyor

Beyond Good & Evil 2 ilk duyurulduğunda PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürüleceği söylenmişti. Bu durum tabii ki konsol sahiplerini oldukça sevindirirken, şimdi hevesleri kursaklarına kalacak gibi duruyor.

< Resime gitmek için tıklayın >


Ubisoft'tan Michel Ancel, PlayStation 3 ve Xbox 360'ın kendilerine yeterli gücü sağlayamadığını, Beyond Good & Evil 2'nin iyi bilgisayarlarda çok güzel çalıştığını fakat konsollara port edebilmek için birçok yerinden keserek oyunu kuşa çevirmek istemediklerini söyleyerek bu nesil konsolların devrinin artık yavaş yavaş kapandığını itiraf etmiş oldu.

Ayrıca Wii U'a da değinen Ancel, teknik açıdan yeni nesil bir konsol olsa da, Wii U'nun da diğerlerinden pek farkı olmadığı için, Beyond Good & Evil 2'nin piyasaya sürüleceği platformlardan birisi olamayacağını söyledi. Son olarak da Wii U'nun da tam anlamıyla yeni nesil olup olmadığıyla ilgili büyük şüpheleri olduğunu belirterek açıklamalarını noktaladı.

http://www.merlininkazani.com/Beyond_Good__Evil_2_yalnizca_PCye_geliyor-oyun_haber-42171p1.html
N Nømad
10 yıl (3401 mesaj)
Bir de oyunu gog.com dan DRM Free satışa sunsun.
İlk alan olmazsam ne olim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.