Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
391
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ben yandım siz yanmayın!!
İ
10 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Merhabalar,

Vodafone denilen operatör, küçük kelime oyunları ile beni 800 lira borçlandırmış ve ardından da sözleşmede böyle kampanyada böyle diyerekten işin içinden sıyrılmayı başarmıştır. haksızken haklı duruma geçmiştir.

Kısaca;
sözde herşey dahil pasaport kampanyası ile günlük 9.90 a Türkiye'deki hakkınızı yurtdışında kullanabilirsiniz gibi gösterilen ama aslında öyle olmayan kampanyasından yararlanmak istedim. Yurtdışında internet kullandım ve Türkiye'ye döndüğümde internet kullanımlarımın dahil olduğum paket kapsamında olmadığı için!!! ayrıca ücretlendirildiğini öğrendim.

BTK ya 3 kere şikayette bulunmama rağmen dediğim küçük ve sinsi, tüketiciyi kandırmaya yönelik olan kelime oyunlarıyla bu işten de sıyrılmayı başardılar.

Yazılı, sözlü ve internet mecrası üzerinden yaptığım her türlü şikayet ve bilgi edinme talebine karşılık 1 kere bile aramadılar ve üstüne üstelik ben aradığımda da yanlış bilgilendirip 1 iş günü sonrasına erken fatura kestiler. konuşma kayıtlarının incelenmesi talep ettiğim halde talebimi işleme almadılar.

Siz siz olun, 3-5 kuruş için bu Allahsızlara kanmayın. Sözüm ona "koşulsuz müşteri memnuniyeti" diye internet sitesinde yazan, reklam veren kurumun hali budur.

Son olarak; şimdi kesin birkaç sivri çıkıp, iyi okusaydın kardeşim diyecektir. Paranoyaklığın lüzumu yok. Benim Türkiye'de kullandığım internet paketim var. Onların yaptıkları uyanıklık ile konuşma paketine dahil internet hakkım olmamasından dolayı 800 lira borçlandırıldım.

Bir iş analisti olarak, bu kampanyanın analistliğini yapan arkadaşa sevgilerimi iletiyorum. Bunun kasıtlı olmamasının imkanı olamaz!!!T
10 yıl
Yarbay

İ
10 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

evet konusu bu kampanyaH
10 yıl
Yarbay

Abonesini alem-gullemle soyan bir şirket düşünemiyorum,
Bu arada faturastop yok muydu vodafonda?
Geçmiş olsun< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

S
10 yıl
Yarbay

operatörlerin bu kelime oyunlarina, birilerinin dur demesi lazim artik.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
10 yıl
Yarbay

ben bu yaz yunanistanda iken o tarifeyi kullandım
red mini'm vardı ve 2gb internetim

doya doya kullandım

geldiğimde de 122 lira fatura ödedim

şans işi bu operatör faturalarıE
10 yıl
Yüzbaşı

malesef bende de bi zamanlar vodafone faturalı vardı. 2 günlüğüne yurtdışına gittim. bağlantıyı koparmamak adına telefondan msn programını kullandım. 300 lira fatura geldi. telefon nokia 6300 yani öyle akıllı telefon filan değil. 25 mb lık bir download yaptığım söylendi. nokia 6300 ile sadece msn e girerek 25 mb indirmişim.

gerekli itirazları yaptık ama fayda vermedi.

vodafone'a sadece gülüyorum. malesef bizi böyle uluslararası çalışan çakallara karşı koruyacak bir sistem yok.

bilinçlenin bilinçlendirin..< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
10 yıl
Binbaşı

gunde 25 mb kullanabilirsiniz yurtdışında

eğer 25 mb yi aşmadıysanız ayıp etmiş vodafoneDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.