Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Belediyeden her ay bir ihale alan iş insanı

K Kruath Konu Sahibi
2 yıl (955 mesaj)
Konu başlığıyla beraber ekşiden çalıntıdır. Farkındalık olması açısından buraya copy-paste yapıyorum.


kendisi (bkz: çağdaş argunşah) adlı genç girişimcidir.

kartalda yaşayan çağdaş, yıldızı parlayan bir yetenek. iş hayatı kadar siyasi hayatı da başarılıdır. kendisi chp kartal eski gençlik kolları başkanıdır. argunşah ailesinin siyasi başarıları sadece çağdaş argunşah ile de sınırlı değildir. amcası efendi argunşah chp kartal ilçe başkanıdır. ve siyasette ve ticarette bir yıldız gibi parlayan ailenin en büyük destekçileri ise kartal belediye başkanı gökhan yükseldir. işin siyasi başarı kısmını şimdilik bir tarafa bırakarak ticari başarılara bir göz atalım.

genç girişimci çağdaşın ticari başarıları 2019 yılının son aylarında başlar. ama bu çıkışdan önce çağdaşın evlendiğini ve bir aile kurarak hayatını bir düzene koyduğunu söyliyeyim. 5 ekim 2019'da evlenen çağdaşın nikahını belediye başkanı gökhan yükselin kıyması ise gereksiz bir detay.

artık bir aile kurmuş olan çağdaş ve eşi taş yiyemeceklerine göre çağdaşın çalışması ve para kazanması şarttı. bu durumda herkesin aklına gelmeyecek bir ticari deha ile neden belediye ihalelerine girmiyorum diye düşünmüş olacakki soluğu kartal belediyesi nde aldı. siz ister şans deyin ister tesadüf çağdaş ihaleleri peş peşe kazanmayı başardı. sırasıyla;

- 6 kasım 2019 da "basılı tanıtım materyalleri alımı" ihalesini pazarlık usulü ile 206 bin 950 tl karşılığında,

- 23 aralık 2019 da "sürekli satranç akademisi ve pilates eğitimi hizmet alım' ihalesini yine pazarlık usulü ile 399 bin 610 tl karşılığında,

- 20 ocak 2020 tarihinde "spor eğitimleri organizasyonu hizmet alım işi" ihalesi yine ve yine pazarlık usulüyle 236 bin 580 tl karşılığında,

- 28 ocak 2020'de "basılı tanıtım materyalleri hizmet alım işi" ihalesini 656 bin 445 tl karşılığında (her defasında söyletmeyin tabiki bu da pazarlık usulü),

- 11 mart 2020'de "işitme engelliler ile kadınlara müzik eğitimi" ihalesini 222 bin tl karşılığında,

almayı başarmıştır. kendisinin bu başarılarının arkasında amcasının chp ilçe başkanı efendi argunşah olmasının, belediye başkanı gökhan yüksel'in son yapılan ilçe kongresinde efendi argunşah'ı adaylaştırmasının ve kazanması için açıktan desteklemesinin, çağdaş argunşah'ın babası mazlum argunşah'ın da yaşadıkları mahallede chp mahalle birim başkanı olmasının hiç bir payı yoktur. bunları idda eden abesle iştigal etmektedir.

Konu link:https://eksisozluk.com/belediyeden-her-ay-bir-ihale-alan-is-insani--6494167?a=popular


Evet, ülkeyi kendi babasının malı gibi satıp BOP başkanlığını mükemmel yerine getiren bir iktidar var ama, CHP de bundan farklı değil. Önceden de değildi. Hatta ve hatta Türkiye tarihi boyunca hiç bir parti farklı değildi. Hatta ve hatta o çok eleştirilen köy okullarının kapatılması gibi tarihten gelen "milat" niteliğinde yıkıcı kararlar(daha fazla örnek yazmıyorum uzamasın konu) yine CHP kaynaklıydı.

Bunu size kötünün kötüsü ya da kötünün iyisi minvalinde herhangi bir spesifik konuya özel olarak yazmıyorum. Buraya bir x partisinin yediği haltları yazacak olsak forum yetmez etminim. Sadece cumhuriyet kurulduğundan beri hiç gün yüzü görmeyen Türkiye'nin a,b,c partileri yüzünden değil, insanların kendileri yüzünden böyle olduğunu dile getirmeye çalışıyorum. Bu her zaman da böyle olacak.
J Jeopol
2 yıl (8005 mesaj)
Bu farkedilince büyük ihtimal hesabı sorulur chpliler tarafından.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.