Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
167
Cevap
20905
Tıklama
51
Öne Çıkarma
Cevap: Beklenen ÖTV matrah düzenlemesi resmen yürürlüğe girdi (9. sayfa)
A
4 gün
Binbaşı

Zararınız falan yok. Olmayan araçların fiyatı indi. Ocaktan itibaren görün fiyatları.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @iskender86
M
4 gün
Yarbay

Şu enflasyon ortamında kredi alıp TL borçlanmak varken beklemek mantıklı değil.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Virtual Reality
D
3 gün
Yarbay

Ekonomikden anlamayan insanlar bakan olursa olucağı budur 2023 te soyguna hırsızlığa dur deyin gençler. Sonra güzel setup yaparsınız refah seviyesi bunlar gittiğinde gelicek.
D
3 gün
Yarbay

EYT'ye, KKM'ye ve bunlara ek bir sürü harcamanın getireceği ek yük tabi ki vergiler ile karşılanacak. Niye ÖTV matrahının çok yükseleceğini beklediniz ki?

Halkımız dengesiz beklentiler içinde, devletimiz de dengelerden uzak kararlar alma sürekliliğinde...
D
3 gün
Yarbay

Vergi baremlerini enflasyon kadar artırmadan, yani gizlice vergileri artırarak, hükümetin alım gücünü arttırdığını iddia etmek tam aktrollere yakışacak laflar, aynen devam, cevabı sandıkta vereceğiz.
D
3 gün
Yarbay

Markalar keyfinden daha çok kazanmak için zam yaptı değil mi, klasik tipik suçlu marketler aktroll lafları, zamların yapılmasında elektriğe, doğalgaza(sanayi tipi), asgari ücrete, dövize gelen bindirimlerin hiç etkisi yok! Tek suçlu araba markaları, onlar artırıyor fiyatları sadece!
D
3 gün
Yarbay

Yiğit olması şart değil, tuvalet terliği olsun karşısında oyum ona.
D
3 gün
Yarbay

ENGELLİ ARAÇ ALICAK OLAN İÇİN BU İNDİRİMİN AVANTAJI VARMI
D
3 gün
Yarbay

Benim bu durumdan anladığım şey şu:
Devletimiz fakirden alıp zengine veriyor.
Son yıllarda kredi kullanım oranlarının ve icra davalarının artışı bunu gösteriyor. Kendilerine "banka" diyen tefecileri zengin etmek için çalışıyoruz.
V
dün
Yarbay

Bayon Elite’in kaporasını Kasım ayı başında vermiştim. ÖTV matrahından 30.0000 TL indirim oluştu ama ben 1 gün ile kaçırdım. Aracın ötv tutarı bir gün önce yatırıldı. Çok üzerinde durmadım, araç bulduğuma ve elimdeki mevcut aracı hızlıca satabildiğime sevindim artık.
Esasen zarar diye birşey yok. Liste fiyatında araç almak imkansıza yakın zaten. Kapora versen Aralık veya Ocak ayını beklemen gerekiyor ki fiyat garantisi yok. Bayilerde araç yok, fiyatlar hayali araçların hayali fiyatları. Aralık ve özellikle Ocak ayı başında fiyatlar Hyundai’de Euro kuru nedeniyle yukarı gidecek.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @iskender86
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.