Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
695
Tıklama
0
Öne Çıkarma
bazı mp3leri psp çalmıyor?

G gallipoliua Konu Sahibi
14 yıl (30 mesaj)
arkadaşlar..benim psp bazı mp3leri çalmıyor..yani atıyorum içine pcden görünüyo içinde olduğu pspye bakıca o şarkı hiç yok..mesela şarkıları bi klasörle atarsam klasör boş gözüküyor..acaba nedeni ne olabilir.?
L Leingrad
14 yıl (14020 mesaj)
walla garip mp3 mp3 tür yani birini görüp öbürünü görmeme nasıl bişidir anlamadım.

fakat şöyle olabilir melsela banada oldu örneğin şarkı "in flames - metaphor. mp3" diye gözüküyor fakat formatı aslında ".wma"

belki öle bişi olabilir. değilse bilemicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 26 Aralık 2007; 3:02:49 >


H HazzaR
14 yıl (2264 mesaj)
bilgisayarında çalan her şarkı mp3 değildir .wma de olabilir şarkının mp3 versiyonunu indirdiğine emin ol ondan sonra psp ye at.
H http://www
14 yıl (238 mesaj)
psp music klasörü içinde en fazla bir klasör daha okur, yani şöyle ki: music klasörünün altında mp3 diye bi klasör olduğunu varsayarsak onun içindeki mp3leri görür ancak bu mp3 klasörünün altında bir klasör daha olursa onun içindeki mp3leri açmaz. Biliyorum karışık oldu biraz ama aşağıdaki kullanma kılavuzundan alınmış resimle daha iyi anlayabilirsiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >
G gallipoliua Konu Sahibi
14 yıl (30 mesaj)
ler
çok saolun arkadaşlar..evet dostum dediğini biliorum klasör olayını..tekrar teşekkürlerDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.