Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar:
109
Cevap
0
Tıklama
139
Öne Çıkarma
Cevap: Bazı Kadınlarla Çalışılmaz ... (6. sayfa)

C
C.CEMİL
2 hafta (5176 mesaj)
genelde kadınların lehine yazarım ama birden aklıma yurtiçi kargodaki kadınlar geldi ve evet bazıları gerçekten çekilmiyor :)
M
mcrew
2 hafta (7664 mesaj)
Kabin memurluğu yani uçakta hostluk yapan bir arkadaşım var. Onun söylediği evet kadınlarla çalışmak gerçekten zor. Hatta kadınlar bile kadınlarla çalışmak istemiyor.

Ama anne olan doğum yapan kadınlar tam tersi. Onlar daha relax daha mutlu daha anlayışlılar dedi. Demek ki çocuk yapmak kadının tüm sinir ve stresini alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S
selcuk_kucuk
2 hafta (53 mesaj)
Cinsiyete bağlı yapılan bir hata olduğunu düşünmüyorum, düşüncesizce yapılan bir hareketin etkileri olmuş bu. Buradan cinsiyet farklılığından anlayacağım bir durum olduğunu sanmıyorum.
Bu hatayı yapan herkes olabilir, hatasını telafi edip özür dilemesini bilmektir insanı erdemli yapan...
R
RAIZEN
2 hafta (213 mesaj)
Bir an bahsi geçen kadının işine engel olduğu düşüncesine kapıldım, öyle değilmiş Allah'tan. Hayırlı işler hocam ama genelleme yapmayalım bu konuda. Yaklaşık 15 yıldır yanımızda olan bir çalışanımız var. Kendisini annem gibi görürüm ve sayarım. İşinde dürüsttür ve oldukça verimlidir, karakteri de aynı şekilde. Kadın var kadın var anlayacağın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


M
Mantarın Başı
2 hafta (60 mesaj)
Aynı davranışı erkek yapsa konusu dahi açılmaz. Başta atlamayın demişsin ama görüyorum ki sen atlıyorsun sana karşı yapılan yorumlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E
ergunx
2 hafta (499 mesaj)
Eskiden kadın ağırlıklı olan bi işte çalışıyorum sadece feminizm değil dedikodu fitne fesat o kadar biktimki işi birakmayi bile düşündüm tek dertleri ortalığı karıştırmak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


-
-ForeverY-
2 hafta (1945 mesaj)
Ben esnafım hocam. Seni benden iyi anlayan forumda çok azdır.

İşimiz ev tekstili olduğu için sürekli kadınlarla muhattap oluyoruz. 2000 üzerinde sadece perde ürünüm var. Bunun yanında bir o kadar ev tekstili ürünü var. Bazen tüm gün gelen müşterilere ürün göstermekle geçiyor. 3 4 saat bir bayan müşteriye ürün gösterdiğim almadan çıktığı üstüne hakaret yediğim oldu.

Erkek müşteriler seçim işinde o kadar iyi iş çıkarıyorlar ki. 3 cevap ile 2000 model arasından istediğini nokta atışı ile çıkarabiliyoruz. Bir erkek müşteri ile en fazla 1 saat uğraştığımı bilirim. Bayan müşteri ne istediğini bilmiyor. Bilenide instagram üzerinden model gösteriyor. Onuda birebir halde çıkarmana rağmen kumaşların farklı olduğunu söylüyor. Hatta benim yaptığım modeli benim sayfamdan gösterip farklı olduğunu söyleyen oldu. :)

Yanımıza işçi olarak bayanda aldık belki daha iyi anlar diye onlarda en fazla 2 ay çalışabildi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M
mr.big
2 hafta (7979 mesaj)
İş hayatında böyle şeyler olacaktır.

Genel sıkıntı hatayı kabul etmeme ve özür dilememe bence. Aynı kişi size sonradan özür iletseydi, benim hatam deseydi ne siz gerilirdiniz ne de buraya konu açardınız.
C
canyetim
2 hafta (30 mesaj)
12 senedir yazılım uzmanıyım. devasa projelerde görevler aldım. çok büyük firmalarda çalıştım. cinsiyetçilik yaparak tümevarım yapmanın da hiç doğru olmadığını biliyorum ancak karşılaştığım dialoglar olsun, yaşanan problemler olsun kadınların iş hayatında uyumlu olmadıklarına kanaat getiriyorum.

çünkü kadınlar, hemcinslerinin başarılarını asla çekemezler. kendilerini ön planda tutmak için yapmayacakları şey yoktur.

tabiki istisnalar da gördüm ancak istisnalar kaideyi bozmaz.
F
fcetintas
2 hafta (59 mesaj)
Konu başlığının altına imza atmaya geldim.