Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
1058
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Baza ayakları çıkmıyor yardım!
A
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Hocamler herkese günaydın ve güzel bir haftasonu diliyorum :)

Evde bir tek kişilik bir de çift kişilik yatak var. Robot süpürge için bazaları yükseltme kararı alıp 12 cm lik ayaklar sipariş ettim.

Baza ayaklarım geldi, tek kişilik bazayı değiştirdim ancak çift kişilik bazanın ayakları dandik çıktı. Bazı ayaklar çıkmıyor, olduğu yerde boş dönüyor. Çok büyük ihtimalle plastiği vidadan ayrılmış ve vidayı döndürmüyor. Ben bunları nasıl çıkartacağım :) aklıma gelen tek çözüm bunları kırıp bir pense/anahtar ile vidaları çıkarmak ancak bunları kırarken vidalar da kuvvete maruz kalır ve vida yuvasını yamultursam diye korkuyorum.

Çözüm tavsiyelerinizi bekliyorum ya da başına gelen arkadaşlar tecrübrlerini paylaşırsa çok memnun olurum. Teşekkür ederim şimdiden :)
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.