Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
3
Cevap
364
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Battlefield 4 premium avantajları nelerdir ?

T ThirdEye Konu Sahibi
7 yıl (213 mesaj)
Geçen ay satın aldım hoşuma gitti premium almayı düşündüm ama ne getirisi var bize ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P ps3xbox360
7 yıl (2069 mesaj)
tüm ek paketleri indirimli almış olursun, serverlara girişte öncelik, premiuma özel dogtaglar, ismin sarı renkli yazılır, premiuma özel battlepackler hediye olarak alırsın, premiuma özel silahlara sahip olma imkanın olur bulldog gibi. tavsiye ederim.
K kara344
7 yıl (1530 mesaj)
Hemen al premiumu bence battlefield DLC takvimi uzatıldı 2015 yılında da yeni DLC ler çıkacak.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D dogukan733
7 yıl (1336 mesaj)
Şimdi öncelikle @ps3xbox360 ın da dediği gibi tüm dlclere çıkmadan 2 hafta önce bedavaya sahip olursun. Normal satın alacaklar senden 2 hafta sonra satın alabilir ama sen bedavaya indirip kurup oynayıp suyunu bile çıkartabilirsin
İkinci olarak yepyeni assignment'lar ve silahlar-eklentiler geliyor. Ayrıca yeni oyun modları. Oyun modlarına örnek vereyim, capture the flag, air superiority gibi yepyeni oyun modları geliyor.
Yeni assignment'ların getirisi sana şu olacak, çok da zor olmayan görevleri var ve bunlar çok güzel silah ve gadget'lar açıyor. Örneğin duymuşsundur belki, UCAV diye bir zımbırtı var, tamamen hile gibi bir şey. Bunu açabiliyorsun mesela. Bulldog gibi kullanışlı silahlar da açılıyor.
Ayrıca sunuculara girmede kuyruk beklerken öncelik kazanıyorsun, yepyeni paint'ler ve kamuflajlar kazanıyorsun, ve hepsinden önemlisi, havası var!
Bu mesajda bahsedilenler: @ps3xbox360
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.