Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
434
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Başkanım Fenerbahçe'yi Kurtar

D Dijital Binali Konu Sahibi
9 yıl (1454 mesaj)
Arkadaşlar normalde spor haberleri için Hürriyet'in internet sitesini kullanmam, fakat milli maçın haberi gözüme çarptı. Kaynaktaki sayfanın son paragrafına bakın lütfen.

Gurbetçiler Demirören ve Koşar'ı yalnız bırakmadı

Türkiye-Ukrayna milli maçını izlemeye gelen Türk vatandaşları Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetici Arif Koşar ile fotoğraf çektirme yarışına girdiler. Demirören bir grup Fenerbahçeli taraftarın "Başkanım Fenerbahçe'yi kurtar. 58'nci maddeyi iyi ki gündemden çıkardın. Yoksa bütün kulüpler şikeden yargılanacaktı" yorumunu yaparken Demirören "İyi günler yakındır" diyerek sarı lacivertli taraftarları sakinleştirdi


Böyle bir şey gerçek olabilir mi sizce, yoksa transfer haberleri gibi bu da kolpa mıdır acaba? Hani Elmander'in bir İsveç'li yıldız futbolcu arkadaşına "burada ortam güzel, buraya gel kral ol" tarzı şeyler demesi gibi.
E Eser.
9 yıl (2101 mesaj)
V VogAumTaR
9 yıl (1298 mesaj)
Dedeye sahip çıkalım
S Saintvictims
9 yıl (390 mesaj)
mumdan çıkmış yangınDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.