Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 7 kayıtlı üye, 9 misafir
43562
Cevap
1817523
Tıklama
262
Öne Çıkarma
Cevap: BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (2179. sayfa)

N
Nuvo'
15 dk. önce (6733 mesaj)
32 km asagi indik temizleyerek.. havan topu mesafesi 2km ve bizim topragimiza dusuyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T
Tal.
4 dk. önce (1280 mesaj)
bilen bilir muhalif takılyıoruz forumda, ama kimseye düşmanlık beslemedik. şu arkadaşın yukarda attığı resime bakınca büyük utanç kaynağı duydum. orada daha oturan albayrak, akar koltugu zerre haketmeyen insanlar.

muhalifiz diyoruz ama doğru ile yanlışı ayırt edebiliyoruz, mesela mevlüt çavuşoğlundan gayet memnunum, oldukça donanımlı bilgi birikimi yüksek bir bakan.

bırakın artık şu işi bilenlere, gözünüzün yağını yiyeyim ya. daha fazla rezil etmeyin bizi, mesela ne kadar nefret etsemde ali babacanda dışişlerinde gayet iyiydi.

siyasi ile askeri hedeflerimiz uyuşsun artık, bok yere oyuna gelmeyelim bir değil iki değil üç değil. 15 yıldır kandırılıyoruz, üretime yatırın parayı, katma değere işleyin olanakları çokmu zor fabrika açmak arkadaş ya.

reis 20 yıldır ülke elinde, yeter artık git cocuk sev, yaşlılıgını doya doya yaşa, aynı dediklerim kılıcdaroglu icinde, bahçeli içinde geçerli. bırakın şu partinizin koltuğunu. donanımlı enerjik insanlar gelsin. bıktık arkadaş artık.

inin sokağa halkın içine, en akp koyu ako neferi bile artık ülkedeki olumsuzlukları söylüyor. gençler hayal kuramıyor, gençlerime dönelik uzun süreli programlar atılsın. çokmu zor arkadaş, at şimdiden koy 5 yıla yaparsın ama yaptı derler.

insanımız mutsuz ve umutsuz, yarını düşünen yok. buda ülke gündemine ait son mesajım.
D
DARTH_BLACK
1 dk. (1901 mesaj)
-Suriye Rejimi Devlet Televizyonu: Uydu kanallarımızın sinyalleri Türkiye tarafından engelleniyor. (Teyitli)

-Tel Abyad'da mayın ve roket deposu bulundu.

-HDP'li Hakkari Belediye Başkanı terör soruşturması kapsamında tutuklandı.