Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
521
Cevap
24852
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (27. sayfa)

M
Mitra
dün (2502 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: nacar08

Teoride ne yapacağımı biliyorum ama pratikte ilk yazıcım. Youtube de ki "Bişeyler Yapalım" kanalında ender 3 ile ilgili güzel bilgiler var. Bildiğim kadarıyla ender 3 ardino uno olmadan yazılım güncellemesi yapılamıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=5syJHIfQrYo&t=6s

Alıntıları Göster
Biliyorum o kanalı aboneyim zaten çok yararlı bilgiler veriyor. Hatta geçtiğimiz bir pazar günü canlı yayın yapmıştı sohbete katılıp sorular sordum filamentler hakkında. Yazılım güncelleme olayını, Türkçe yapma olayını orada duydum bende ama daha o seviyelere daha çok var benim. Yazıcı bir gelsin ilk evvela pla plus filament alıp Ender 3 pro için hazır yapılmış upgrade parçaları basacağım. İşte ekranın altına koruma plastiği, alet çekmecesi gibi. Bunları basarak biraz tecrübe edinip daha sonra yazılım geliştirmeleri, parça değişimleri ve esnek filament basımı gibi şeylere geçeceğim. Banggood'dan verdiğim sipariş hala yolda 17 Ocak'dan beri hareket yok bekliyorum bakalım.
M
Mirable
8 sa. önce (1788 mesaj)
10 gün önce süpürge aldım hala "departure country outbound" yazıyor bir haftadır. Çin yeni yılı ve virusten dolayı bekletiliyor olabilir mi?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.