Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
29
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Bana Göre TURKNET vs NETSPEED vs MİLENİCOM (2. sayfa)

C cezager
3 yıl (713 mesaj)
milenicom dan alacağıma dumanla haberleş. neler çektim bir ben bilirim bir Allah. sakın bu hataya düşme.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

D dex morgan
3 yıl (85 mesaj)
Ben turknetten çok memnunum.

Bir yıldır kullanıyorum vaedeyim 75/4

Bi kaç küçük sorun dışında Sorunsuz ve gece gündüz hızım hep aynı ve stabil.Kabloda 72 megabit

WiFi de 50 megabit hız görüyorum

Uplodumuzda 4 oldu o da güzel gerçi ihtiyacım olmasa da

Aylık ortalama 500 GB kullanıyorum.

Bundan bi kaç ay önce iki yakınımı ve bi kaç gün öncede arkaşımı turknete geçirdim.35 /3 ve aldıkları hızları 32 - 33 ve Onlarında hızlarında gece ve gündüz arasında hız farklılıkları yok.Bağlantı yapılan yerler Esenyurt, Silivri ve Zeytinburnu.Ayrıca arkadaşını getir kampanyasıyla bende üç ay bedava İnternet kullanmış olucam.Hem aldığımız İnternet hizmetinden memnunuz hemde bedava kullanıyoruz.

Ve bu yılki İnternete ortalama ödeyeceğim faturam bu bedava kullanım haklarımla 45 lira oluyor, 45 liraya bu hizmet muazzam.

Bence herkes önce turkneti denemeli olmuyorsa diğer alternatiflere bakmalı.Teşekkürler turknet iyi ki varsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dex morgan -- 26 Temmuz 2018; 12:7:7 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S seqhilla
3 yıl (10 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: tweenietomatoes

eski abone olsan turknet 100 mbit'e kadar vercikti şimdi onu 35'e düşürdükleri için bence netspeed yada millenicom daha mantıklı.
ama o şikayetlere bakma sen. abone yığıldığı için şikayet çok oluyor. şimdi milleniye veya netspeede abone yığılsa onlara da artacak aynı
şekilde.

türknet 75 mbit sürem: 1 yıl 9 ayhttps://www.speedtest.net/my-result/d/ce82665d-8738-4439-8290-45b043c903f1
Şuanda oturduğum yer maksimum 16 mbps destekliyor eski bir müşteriyim 100 mbps destekleyebilecek bir yere taşınsam bunu alabilir miyim?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S sniper23
3 yıl (8385 mesaj)
1 yıldır Türknet kullanıyorum, iki tane var sıkıntım 100 mbps yerine 35 mbps almam, bir de Arap Telekom'un santral dolaplarında yaptığı "güncelleme" ile pingimin 2 katına çıkması (bulunduğum Gebze'de herkeste böyle imiş)

YAPA gelse de keyfimiz yerine gelse artık.
T tweenietomatoes
3 yıl (497 mesaj)
artık sade yapalı yerlere veriyorlar 100, yapa olsa da bazen santral uzak olduğundan çok düşük değer alanlar var komik rakamlar 16 20 falan.

100 istiyorsan netspeed(aknli) veya oris telekom(aknsiz).
benim vdsl veya adsl alt yapısı olmayan zengin bir mühite modüler santral kurduran tanıdığım var, trafo binasının biraz daha şık duran bi şeklini yaptılar site sınırlarının kenarına. ama onlar içerden imza topladılar çok kısa sürede yapılmıştı bir de o zaman $ 3,5'tu.
Bu mesajda bahsedilenler: @seqhilla

T tweenietomatoes
3 yıl (497 mesaj)
Dumanla haberleş derken biraz açabilir misin?
Örneğin 1 megahertzlik bir haberleşme için kaç kere yellememiz gerekiyor ve hangi yöne?
Yakacağımız malzeme odun mu olacak pellet yaksak daha ucuza gelir?
Ateşin büyüklüğü ve yeri nasıl olmalı etrafı taşla çevrilmeli mi?

Şimdilik aklıma gelen sorular bunlar, cevap için şimdiden teşekkürler.
Bu mesajda bahsedilenler: @cezager

C cezager
3 yıl (713 mesaj)
Binanın dışında internet kablosuna zarar verildiğinde yedi ay boyunca hiç bir şekilde düzeltmediler ve parasını öyle ve ya böyle aldılar. Duman için ayrıntıları sonra yazarım.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M madgkhn
3 yıl (144 mesaj)
Geçen hafta Millenicom Özgürüm Kampanya'sı kapsamında TTNET alt yapısını kullanarak verdikleri 100mbit'e kadar FİBER başvuru yaptım. Modem kullanım süresi boyunca ücretsiz , Şu an şehir dışında olduğum için ağustos 4'de bağlanacak. Millenicom Özgürüm kampanyasından FİBER hizmeti kullanan var mı ? Son zamanlarda Millenicom ismi de birçok yerde geçiyor. Şikayet olduğu kadar memnuniyette var. Fiber hizmeti alan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim. Eğer çok sorunluysa başvuruyu iptal edeceğim.

Olurda Millenicom başvurumu iptal edersem , Alternatif AKN olmayan Fiber hizmeti veren hangi firma öneriyorsunuz ?
P Petegrus
3 yıl (1211 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: erocan27Güzel bir paylaşım olmuş ben 2 yılı aşkın zamandır türknet liyim sorunsuz kullanmaktayım başka iss asla kullanmayı düşünmüyorum.
Son durum ne hocam hala memnun musunuz? Sitede hattınız 76 destekliyor diyor. 35 den yüksek alma şansım varmı sonraları ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E erocan27
3 yıl (292 mesaj)
uzun zamandır foruma bakamıyordum ama evet şuan itibari ile hala turknet liyim ve memnunum sizde durumlar nasıl.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Petegrus

P Petegrus
3 yıl (1211 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: erocan27

uzun zamandır foruma bakamıyordum ama evet şuan itibari ile hala turknet liyim ve memnunum sizde durumlar nasıl.
netgalaksi kullanıyorum.bizim mahalleyi köstebek gibi kazdılar internet altyapısı kabloları koparmışlar 5-6 yerden tekrar bağlandı ama sinyaller aşırı düştü. işte ne geliyosa kullanıyorum. başta firmaya sallamıştım ama belediyenin aptallğının cefasını çekiyoruz mahallecek. ben şikayetimi yapıyorum ama mahallede 1 mbit internet alsa kılını kıpırdatmayacak mal dolu olduğu için düzeleceğinide sanmıyorum.her tarafımda fiber kaynadığı halde 30 mbit vdsl de çırpınıyorum ironide tavan yaptımDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.