Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Baldur's Gate 3 Bu Yıl Erken Erişimden Çıkmayacak

M Metwella Konu Sahibi
4 ay (2507 mesaj)
 
 
Larian Studios ve  Baldur's Gate, Baldur's Gate 3'ün tam sürümünü hatasız bir şekilde hayranlara sunmayı amaçlıyor. RPG oyunu Ekim 2020'de erken erişimde piyasaya sürüldü ve oyunculara oyunun bir kısmını oynama şansı verdi. Larian stüdyosu, o zamandan beri bazı büyük eklemelerle erken erişim sürümünü de güncellemeye devam ediyor.
 
GameSpot'a konuşan Larian Studios CEO'su Swen Vincke, Baldur's Gate 3'ün 2021'de erken erişimden çıkamayacağını doğruladı. Vincke: “Oyunu gerçekten gelecek yıla kadar bitirmeye çalışıyoruz. Dolayısıyla bu yıl tam sürümü yayınlanmayacak'' dedi.
 
Oyun hakkında
 
Dungeons & Dragons ekibi Wizards of the Coast ile yakın işbirliği içinde oluşturulan efsanevi serinin resmi yeni bölümü Baldur's Gate III mevcut D&D mekaniklerini ve büyülerini temel alıyor.

Baldur's Gate III rol yapma oyunu türünün sınırlarını zorlayacak ve zengin hikaye anlatımı ile eşsiz oyuncu özgürlüğü, yüksek riskli kararlar, eşsiz yoldaş karakterler ve unutulmaz savaşlar sunacak. Baldur's Gate III Larian Studios'un şimdiye kadarki en büyük prodüksiyonu ve arkadaşlarla birlikte veya tek oyunculu bir macera olarak oynanabilecek.
 

B BSC Misafiri
4 ay (173618 mesaj)
Olması gereken de bu zaten.
B BSC Misafiri
4 ay (173618 mesaj)
Bu yavaşlıkla en az 2 yılı var.
T Takeda Akane
4 ay (95 mesaj)
D&D oyunu yalnız Aligment sistemini kaldırmışlar ne anladım. Bunun yerine Pathfinder'ın yeni oyununu bekliyorum. Ha bu demek değil Divinity 2'nin hayranıyım ama madem D&D oyununu yapıyorsunuz hani benim Chaotic Evil karakterim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B BSC Misafiri
4 ay (173618 mesaj)
Hiç sıkıntı yok. İsterse 5 yıl sürsün. Hayatımda deneyimlemediğim bir tecrübeyi baldurs gate 3. Sadece ilk chapterı ile böyle düşündürdü. Aceleye gerek yok. Mükemmelliklerini korusunlar yeter.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.