Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Babylon's Fall için Kapalı Betanın Birinci Aşaması Temmuz'da Başlıyor

M Metwella Konu Sahibi
4 ay (2501 mesaj)
 
 
Babylon Fall oyunu kapalı betanın birinci aşaması için hazırlanıyor. Kayıtlar şu anda açık ve bu ilk beta çoğunlukla “teknik testlere” odaklanacak. Yapımcı Yosuke Saito beta hakkında şunları dile getirdi: “Tamamen dürüst olmak gerekirse oyunun bu versiyonu çok eğlenceli bir durumda olmayacak.” Ancak Saito, oyuncuların yardımıyla oyunun sunduğu "eğlence ve heyecanı" eninde sonunda yaşayacaklarına da söz veriyor.
 
İlk aşama Temmuz ayında başlayacak ve Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Brezilya, Kanada, Almanya, Japonya ve Fransa için geçerli olacak. Steam üzerinden sadece PC kullanıcılarına açık olacak. İkincisi henüz tarihlendirilmedi ancak PC ve PS4'e gelecek (üçüncü aşama PS5 için de mevcut olacak). Başvuru sahiplerinin bir Square Enix hesabına ihtiyacı olacak, bu nedenle önceden bir hesap oluşturmanız gerekiyor. 
 
Bu süreçte yer alan herhangi bir betada olduğu gibi, koşullara bağlı olarak kişinin karakter verileri silinebilir. Babylon's Fall için şu anda bir çıkış tarihi bulunmuyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.