Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
axess kredi kartı üyelik ücreti 200 TL

T The Blackmaster Konu Sahibi
2 ay (66 mesaj)
Arkadaşlar bunlar direk borcu yansıtmış. İptal edin dedim. İptal işlemini aldılar. Yine de bu parayı ödemek zorundayım galiba dedim iadesini yapın sistem çalışmıyor falan fistan dediler. Ben bu parayı bunlardan nasıl alırım.
T The Blackmaster Konu Sahibi
2 ay (66 mesaj)
Bilgisi olan var mı ? upp
F furkanorta00
4 hafta (64 mesaj)
Bunun cevabını ben de merak ediyorum bilen birisi cevaplarsa sevinirim. Kart aidat yansıtıldı bölf yaptım yemediler iptal talebini aldılar lafını çok duydum da detay olarak kimseden bu borcu ödemem gerekti ya da bu borç iptal oldu duymadım. Aynı şekilde yıllık aidat yansıyor ama o anda başka borçlarım da varsa ödeme nasıl oluyor 1000 damla suda 1 damla alkolü ayırmak gibi zor bir iş değil mi bu benim kafam çok karıştı
R Roark
3 hafta (1658 mesaj)
Alırken şartnamede yıllık ücreti yazar. İptal etseniz de bunu ödemek zorundasınız. Millet daha az taksit imkanına rağmen boşuna aidatsız kart almıyor ya. Yılda 1000 tl'ye yakın bonus kazanıyorum kartımdan, 150 tl için arar iade isterim etmezlerse de çok kastırmam.
M Mr Thoth
2 hafta (4481 mesaj)
bana yansımamış bu yılDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.