Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
581
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Avrupa süper ligine İstanbul City gitsin
E
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

FB ve GS güçlerini birleştirip Avrupa süper ligine başvuru yapmalılar. Finansman olarakta FB ve GS nin tüm para babaları güçlerini birleştirip İstanbul City adlı takıma tüm para kaynaklarını yığmalılar. Renkleri ayarlariz. O kolay iş. Misal yap lacivert kırmızı. En kolay örnek. Ya da üç renkli yap. Lacivert kırmızı sarı.

TD olarak da kallavi baba bir TD. En fazla bir sene sıkıntı çekeriz. Sonrasında böyle kurulacak bir takımın hem çok güçlü bir izleyici kitlesi olmuş olur . Hemde bir sene sonra pastadan güzel pay alacağımız için seneye daha baba bir kadro.

Yemişim Türkiye Süper ligini. Bırak bizim ligde geri kalanlar kendi aralarında oynasın dursunlar.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

S
2 yıl
Yarbay

Niye Türkiye country gitmiyor da İstanbul city?E
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Konu kilit üye ban.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

E
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Nasıl konu kilit üye ban ya. Bence çok mantıklı. Almanya nin Bayern Münih i gibi proje takımı olabilir. Ülkeyi temsil etmesi için para babaları, yerli şirketlerin desteği ile güzel bir proje bence.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

N
geçen yıl
Yarbay

kendine trip atmış adamJ
geçen yıl
Binbaşı

Kendi kendiyle konuşuyor daha neler görücez bakalım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.