Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
280
Tıklama
0
Öne Çıkarma
atrix 3g sorunu

V vinsanityx Konu Sahibi
8 yıl (515 mesaj)
Arkadaşlar merhaba;

4.1.2 jb Cm10 kullanıyorum.
3g açık iken daha çok arandığımda yada arama yaptığımda ilk başta 2-3 sn karşı tarafa sesim gitmiyor(ama karşı tarafı duyabiliyorum) bu sorun bitiyor konuşmaya başlıyorum aradan zaman geçmeden iki tarflı olarak ses kesiliyor ama çağrı devam ediyor . Ne kadar beklersem bekleyim düzelmiyor. Ardından çağrıyı sonlandırmak istediğimde (kırmızı kapa düğmesine basıyorum) çağrı bir türlü sonlanmıyor 10 defa kapama düğmesine basıyorum ama çağrı aktif olarak devam ediyor ve sonunda zar zor da olsa kapanıyor.
Bu durum 2g de iken hiç olmuyor. Artık öyle bi hal aldıki birisini arayacağım zaman 2g ye alıp öyle arıyorum.
Ayrıca 3g de bariz bir şekilde telefonda çekmeme sorunları oluyor. Aynı konumda 3g de iken 1 diş çeken telefon 2g ye aldığımda full çekiyor.

Kullandığım operatör avea.
Telefondan tiksindim bu yüzden. Yani bi telefonun en birinci amacı sağlıklı olarak konuşmak. zaten malum modda camera yok. videoları izleyemiyoruz. birde üstüne konuşamayınca
varmı sizde bu sorun yada çözümünü bilenDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.