Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
atatürk üniversitesi hakkında acil bilgi!

E Etzel45 Konu Sahibi
6 ay (1047 mesaj)
merhaba arkadaşlar. ikinci üniversite olarak atatürk üniversitesine kayıt yapmak istiyorum. anadolu üniversitesine kaydım var ve istanbul üiversitesinde de istediğim bölüm yok. ama merak edip cevabını bulamadığım bazı sorular var ve bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

1- erken mezun olma durumu nasıl? yani ortak dersler olan 8 tane ders türk dili inkılap 1 2 gibi hepsinden muaf olabiliyor muyuz? olabiliyorsak ne yapmamız gerekiyor?

2- güz döneminde üstten ders alınamıyor sanırım ama bahar döneminde de ders ve kredi sınırlaması varmış sanırım bu nasıl oluyor? 30 kredi sınırı varmıs sanırım eğer öyleyse bu muaf dersler çıkarınca bahar dönemi sadece 1 ders üstten alınabiliyor demek.

3- yaz okulu oluyor mu ve oluyorsa şartları ders sınırı kredi vs sınırı nedir?

erken mezun olabilmem için bunları soruyorum. yani yaz okulu ve üstten ders alarak seneye eylül ayı gibi mezun olma imkanımız var mı? ya da en geç 2022 ocak ayında falan? bilen arkadaşlar ayrıntılı şekilde cevaplandırırsa çok sevinirim

önlisans 2 tane bölüm okuyorum ve emlak yönetimi düşünüyorum önlisans okuyacağım yani ona göre cevaplarsanız sevinirim
_____________________________

Eski kullanıcı adı: UçanFedaiB bace3434
6 ay (1845 mesaj)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.