Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir
132
Cevap
0
Tıklama
164
Öne Çıkarma
Cevap: Atatürk sahnesini sansürleyen Star TV’ye sosyal medyada tepki yağdı (5. sayfa)

İ
instance
geçen hafta (266 mesaj)
Börüyü yayınlayan kanalın bu filmde ise hiç bir şey yokken Atatürk e kasıtlı olarak sansür koyduğunu düşünüyorsanız ne diyim size? Teşekkür edeceğiniz yerde eleştiriyosunuz pes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @PunisherLord

M
maligezgin
geçen hafta (2119 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Profildeki kurt kadar beyin olmayınca böyle oluyor. Milliyetçi ama Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, Türk milliyetçiliğin tanımı yapan, eski gerçek milliyetçilerin başbuğ dediği Atatürk'ü sevmezmiş. Ülkedeki milliyetçiliğin düştüğü duruma bak; içler acısı.
beyin olsa zaten bunları yazmaz
_____________________________

Eski kullanıcı adı: 22tupacC
Cinali1
geçen hafta (416 mesaj)
Türk milliyetçiliğinin kurucularindan olan Nihal Atsızın Atatürk hakkında burjuva dediğini okumuştum daha önce. Milliyetçiler bu iki insanı da sayıyor ve okuyorlar. Bir de onlara sormak lazım bu iddia gerçek mi diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Y
ydata
geçen hafta (28 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K-

Elestrilere bak zorla ataturk sevmek zorunda miyiz saygi duymak zorundayiz ama sevmek zorunda degiliz ayrica bu bizim milliyetci olmamizi engellemez.
İlk Türkün adı nedir milliyetçi kardeşim ?
F
Fiyaka1903
geçen hafta (364 mesaj)
Ağzına milliyetçi kelimesini alma birader. Atadan türk milliyetçiliği kanıma işlemiş benim. Annem babam dedem onun babası hep türk milleti yoluna türk milleti uğruna baş koymuş insanlar. Bizim milliyetçiliğimiz akp milliyetçiliği değil yalnız sen onunla karıştırıyorsun galiba. Vatanını milletini seven sayan insan bu vatan uğruna çok çalışır gözünü dört açar soytarıları ayıklamaya uğraşır. Atatürk'u sevmiyorum ama milliyetçiyim demek nasıl bir akıl tutulmasıdır? Atatürk dediğin adam senin milletini utanmadan, aşağılanmaktan, benliğini kaybetmekten kurtaran kıvılcımı çakmıs, son yüz yılın en büyük Türk önderidir.
Biliyorum cahilsiniz, biliyorum düşünme yeteneğinden yoksunsunuz ama sana bir tavsiye vermek isterim, eğer milliyetçilikten kastın suudi milliyetçiliği değilse o kelimeyi bir daha ağzına alıp biz gerçek vatanseverlerin yoluna taş koyma. Hadi eyvallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @T-E-K-

F
Frank Lapidus
geçen hafta (2297 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Profildeki kurt kadar beyin olmayınca böyle oluyor. Milliyetçi ama Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, Türk milliyetçiliğin tanımı yapan, eski gerçek milliyetçilerin başbuğ dediği Atatürk'ü sevmezmiş. Ülkedeki milliyetçiliğin düştüğü duruma bak; içler acısı.
HAHAHAHA HEADSHOT olmuş. Son yılların en iyi cevabıydı hocam tebrik ederim seni. Milliyetçi diye geçindiği ülkeyi kuran adama saygı göstermiyor. Nasıl yozlaşmış kafalar, küçük yaşlarda bunların beynini hangi abileri yıkamış belli değil.
F
fsdister
geçen hafta (210 mesaj)
Haklısın kardeşim kafalar Mars Neptün; Doğuş Grubu Atatürk'e saygısızlık olmasın diye kesmiştir...

Ulan bir insan tek cümlede hem tezini hem de kendi anti-tezini nasıl bu kadar güzel üretebilir, bayılıyorum bu foruma ya :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsdister -- 11 Ocak 2019; 14:49:24 >


Bu mesajda bahsedilenler: @kerimcem

G
Gatetrans
geçen hafta (1228 mesaj)
Atatürk bu ülkeyi ele geçirmek isteyenleri tek tek zekası ile avlamış ve def etmiş insandır. Politikaları ve vatan severliği gibi duygular ve ilkeleri Türkiye Cumhuriyetini ileriye taşıyacak, dünya üzerinde güç sahibi olabilecek seviyeye getirecek fikirlere sahipti. İlkelerini uygulamak bu başarıyı getirir.

Peki bunu kim istemez? Tabi ki yabancı ülkeler, peki kimi kullanır? TC içerisinde ki cahilleri ve hainleri. Bundan dolayı biri Atatürk için kötü biri olduğunu söylüyorsa bilin ki ya aklı yoktur yada cahildir. Veya hepsi vardır ama vatan hainidir. Ülkeye hizmet edeni hain tutup ülkeyi satanı yüceltmek de ayrı bir hainliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gatetrans -- 11 Ocak 2019; 15:3:52 >


L
Lord Melkor
geçen hafta (6241 mesaj)
Çok saçma ve tepki çekeceği belli bir hareket. Belli ki ortalığı karıştırmak amaçlanmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


S
Stand Alone
geçen hafta (11908 mesaj)
Son 17 seneden ülke çok değişti. 2006'da şu filmin aşağıdaki sahnesini TV'de ilk kez Star TV uzun uzun gösterirdi...

Videoyu izlemek için tıklayınız
K
Krone
geçen hafta (6187 mesaj)
TV izlemiyorum rahatım. Artık devir Youtube devri Netflix devri. İnternet sansürü aşılabildiği için, bir şeyler zorla empoze edilemediği için internet akar arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H
hasanmerto
geçen hafta (5783 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

burdakiler ne içiyor cidden Atatürkü tiye almışlar filmde dolaylı yoldan resmen, film sanki dram ve belgesel oscar temalı,uyduruk bir komedi filmi, allah bilir sahnenin ne olduğundan bile haberiniz yoktur...yaşasın kör ideolojim
kanal saygısızlık olmasın diye kesmiş bunların kafa mars neptün
O zaman niye yayinliyor? Fil m mi kalmadi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N
Nerevarine
geçen hafta (8925 mesaj)
Madem bu kadar saygılı olduklarını iddia ediyorsun sen de bir saygı gösterişinde bulunsan. Mesela Türkçeyi düzgün kullanarak başlasan?
Bu mesajda bahsedilenler: @kerimcem

S
Sunstorms
geçen hafta (10680 mesaj)
Milliyetçi olmak o ülkeyi kurana sevgi ve saygı duymakla başlar!Ha ben ataya zorla saygı duyuyorum ve sevmiyorum diyorsan sevsinler senin o milliyetçi tavrını..!Milliyetçilik sadece bir kelimeden ibaret değil topyekün bir ideolojidir!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @T-E-K-

İ
ibocan06
geçen hafta (22 mesaj)
Boş ekip iş bakında ve bu şekilde vatan kurtarmaya devam ediyor. O sahnede Atatürk'le dalga geçiyor gibi bir hava hissetmiştim ben de, ki muhtemelen o yüzden çıkarıldı. Bu kadar aşırılık tapmaya girer. Sonra biz putçusunuz deyince ağlıyorsunuz.
S
Sunstorms
geçen hafta (10680 mesaj)
Sadece şunu diyeyim birileri (onlar kendilerini biliyor) tamponlarını paralasın Atatürk sevgisini ve onun aziz hatırasını asla unutturamayacak!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B
Babahalleder
geçen hafta (50 mesaj)
House mormont remembers.the north remembers.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


M
myway20
geçen hafta (198 mesaj)
inanın tv izlemiyorum ama böyle şerefsizlik görülmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 12 Ocak 2019; 0:20:48 >


H
Huseyin-ZST
geçen hafta (6774 mesaj)
Ne sebeple olursa olsun, bir içeriği yayınlayıp, içeriği kafasına göre editleyen hiçbir TV'yi izlemiyorum. Film senaristin, yönetmenindir. Nasıl ki mimarın izni olmadan, mimari değeri olan bir binada oynama yapamazsınız, yeri gelir, perde bile asamazsınız, filme de dokunamazsınız. "Zorunluluktan" kesmeniz gerekiyorsa, filmi hiç yayınlamayın daha iyi. Gidin 3987'inci dandik dizinizi çekin.

Neyse, sonuçta artık Türk medyasını izlemiyorum. Haber de izlemiyorum. Gazete de almıyorum. Önümde susuzluktan geberecek olsanız, viskimi koyup keyif sigarası yakarım. O derece nefret ettirdiniz kendinizden. Omurgasızlara, yalayıcılara, emeğe saygı duymayanlara, korkaklara benden mama yok. Umarım bu tavrım daha geniş kitlelere de yayılır.

Gazeteciliği de, haberciliği de, televizyonculuğu da iki paralık ettiniz. Türkiye'deki ana akım medya terki de internet çağı sebebi ile değil, faşizm ve otosansür sebebi ile olacakmış, bu da bizim ana akım medyasının çöküş kaderiymiş demek ki... Benim korkum, sarsılan güveni, zamanı geldiğinde nasıl toplayacağız? Yoksa şu maymunluk bizi köreltmez. Türk medyasını daha aşağılık bir konuma sokar.