Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
186
Cevap
0
Tıklama
31
Öne Çıkarma
Cevap: Atatürk büstüne kartopu attı. Cocuk şubeye sikayet edildi. Okuldan atıldı. (12. sayfa)

P
PaTRonDaybala
4 ay (0 mesaj)
Neden açığa alınıyormuş? Bu ülkenin kurucusuna saygı göstereceksin. Biz de 12 yaşında olduk, her cumhuriyet bayramında gözlerim dolardı kutlamaları seyrederken o zamanlar. Şimdiki veletler de ayağını denk alacak,diğerleri de anlar belki ne büyük bir adama önder dediğimizi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


U
Umitie
4 ay (135 mesaj)
Twitter profili nasıl bir karakterde olduğunu ve çocuğunu nasıl yanlış yetiştirdiğini açıklıyor. ALLAH bilir küçüksabi yavruyu nasıl yetiştirdi de günahsız yavruda böyle birşeye kalkıştı. Bireyler çocuklarını bu şekilde yetiştirdiği sürece bu ülkeden birşey olmayacak. Sağcısıda aynı solcusuda aynı.. Sağcısı Atatürk'e düşman nesiller yetiştirmekle meşgul, solcular ise sağcılara düşman olacak şekilde yetiştiriyorlar çocuklarını. Ortak değerlerimizi birlikte sevmeyi öğrenemedik, öğrenemeyeceğizde.

< Resime gitmek için tıklayın >
-
-epica-
3 ay (1404 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Fatalrhymer16

Bugüne kadar okullarda çocuklar besmele ile başlar hep birlikte ders işlerlerdi. Türk üm dogruyum caliskanim diyince kürt ben dogru caliskan degil miyim dedi , laz ben degil miyim dedi, cerkes ben degil miyim dedi, ülkenin insanlarini ayrıştirdiniz daha kucukluktküçüklükten itibaren böldünüz iç karışıklığa mahal verdiniz. Eserinizle gurur duyun boş duyar kasip kraldan cok kralcı olmayın.

Alıntıları Göster
Baştan aşağı saçmalık. Ben bir çerkez olarak hiçbir zaman Türk'üm demekten gocunmadım. Çerkezleri saçma siyasetinize alet edemezsiniz. Nerede ne zaman herkes besmele ile derse başlamış onu da bilmiyorum işkembeniz bayağı geniş sanırım. Ülkedeki seküler eğitimin içine eden kokuşmuş siyasal islam döneminde bile böyle saçmalıklar yaşanmıyor. Önceden her sabah öğrenciler Türk'üm diye haykırarak özü ne olursa olsun bir çatı altında bir oluyordu. Bazı çıkıntı kürtlerin gücüne gittiği, sizin Türk düşmanı siyasetinizin de işine geldi. Asıl ayrıştıran kimmiş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.