Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3767
Cevap
0
Tıklama
41
Öne Çıkarma
Cevap: Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (194. sayfa)

T Tyler Durden
11 sa. önce (5607 mesaj)

A Alcarinquue
10 sa. önce (587 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Beygirbey

Merhaba, böyle birkaç setup görmüştüm sanırım ama sıcaklık anlamında olumsuz bir etki henüz göremedim. dediğim gibi kısa zaman içerisinde soğutucuya geçmeyi planlıyorum. Siz öneriyorsunuz diye anlıyorum kullandığınız soğutucuyu. Daha iyi alternatifler var mı alabileceğimiz? Yönlendirirseniz memnun olurum.
U3 Plus için konuşmak gerekirse, sıcaklığa etki etmeyeceğini sanmıyorum hatta kendim kullanıyorum. Önceden 7700K işlemci ve 1080 SLI ekran kartlı laptopum vardı. Onun kullanıcı kulübü NBR sitesindeydi. Ordakiler herhalde U3 den başka soğutucu kullanmıyordu. Hatta modifiye ediyorlardı. Ben bunu tavsiye ederim, pahalı derseniz Thermaltake in bir soğutucusu vardı arkadaşımda, altta tek büyük bir fanı var, mavi ledi var. O olabilir. Ben bundan başka çok soğutucu kullanmadım. Eski kullandıklarım plastikti. Onları tavsiye etmem. U3'ten başka aklıma gelmiyor hocam. Muhtemelen daha iyi alternatifi yok performans olarak.
B Beygirbey
6 sa. önce (21 mesaj)
çok teşekkürler şef hemen ben de bir tane alayım kendime. Malum 6 yıl idare etmek istiyorum bu A15 ile :)
B Beygirbey
6 sa. önce (21 mesaj)
vallaha ben de varlığını anlayabilecek durumda değilim, bence hiç takma kafana gayet güzel makine. selamlar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.