Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
80
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ASUS ROG B B450-F GAMİNG YAĞ SIZINTISI
S
geçen ay
Er
Konu Sahibi

Asus rogb 450-f gaming anakart bobinlerin orda sızma mevcut bu thermal padin yağı mı yoksa bobinlerden akan sıvı mı tam emin olamadım sorun teşkil eder mi ?
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
R
geçen ay
Yarbay

Mümkün mertebe high temp değerlerinden kaçınmaya çalışırsanız iyi olur (HWiNFO vb. üzerinden veyahut direkt fiziksel ölçümle takip edilebilir). Sistemin bulunduğu alan kapalıysa daha havadar bi' ortama alınabilir ve/veya (varsa) ortam iklimlendirmesi sıkıntıları giderilebilir.

Şayet high temp değerleri görülmemesine rağmen böyle bi' manzara oluşuyorsa (ki pek sanmıyorum) sistemdeki birtakım farklı kısımların değerlendirilmesi gerekebilir.

Bu şekilde sabit veya artarak devam ettiği sürece kesinkes soruna neden olmaz diyemeyiz lakin yıllarca bu durumda çalışan sistem örnekleri de mevcuttur.
S
3 hafta
Er
Konu Sahibi

hwinfoda chipset sıcaklıkları ne yazıkki gözükmemekte marka modele bağlı kimse görememektedirDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.