Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
208
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Asus Gtx 770 2gb
Şehir : #Kastamonu
İlan Türü : #Satılık
Ekran Kartı : #Ekran Kartı
F
4 yıl
Er
Konu Sahibi

1
1 Asus Gtx 770 2gb
Başlıkta belirttiğim kartı satıyorum.
Kartı daha önce forum dışından 2. el olarak almıştım. Kartın herhangi bir sorunu bulunmamakta.
Kullandığım süre boyunca genellikle cs go oynandı. Satma sebebim gtx 1060'a geçmiş olmamdır.
Kartın hangi oyunu nasıl oynattığıyla ilgili fazla bilgi vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.
1050ti-960 ayarında ortalama bir karttır. Alıcı arkadaşlar 500watt üstü bir psu ile kullanmaları gerektiğini göz önünde bulundurmalılar.
Satış fiyatım gerçekten karta ihtiyacı olan arkadaşlara pazarlıksız 500,00 TL'dir. İkisini aynı kategoriye koymamakla birlikte al-satcı ya da ölücülere satış yapmayacağım.
Yakından alacak arkadaşlar test edip o şekilde alabilir. Önce havale sonra alıcı ödemeli kargo şeklinde satış yapacağım. Aklınıza takılan soruları pm yoluyla cevaplamaya çalışırım.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kastamonu Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.