Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
293
Tıklama
0
Öne Çıkarma
iptal
E
2 ay
Er
Konu Sahibi

1
1 iptal
iptal
Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

E
2 ay
Er

Fatura ve garanti de olmayinca ((

DH de iki adet 3.000 TL 8GB 1070 var.

Sanirim 2500 TL ye dün 6 GB 1660S satıldı hatta.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Efevr07
E
2 ay
Er
Konu Sahibi

Benimki tertemiz kart yani o yüzden hurda veya bakımsız 1060 lar ile aynı fiyata koyamam.Oyun performansında gördüğünüz gibi normal 1060 performansı değil daha üst FPS ler sağlıyor.Fatura ve garanti konusunda kaç yıllık kart yani şuanda bir etkisi olmaz ve aranmamalı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe1674 -- 5 Haziran 2024; 0:43:37 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Efevr07


E
2 ay
Er

temiz kart nasıl oluyor, tozları yeni alınmış. oyun performansı nasıl daha farklı oluyor. saat hızları ramleri herşeyi aynı olan kartın, mantıklı bir cevap gelmiş, boş boş cevap vermişsiniz, 2. el sahibinden değildi burası eskiden ama böyle ilanlar sayesinde iyice sahibindene döndü. belki oradan satarsınız ama buraddan kimse kartınızın yüzüne bakmaz. temiz, oyun performansı üst düzey GTA 5 açar bunlar sahibindenci satış işleri.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.